2752
2734
عنوان

دفع پروتئین در بارداری

9509 بازدید | 14 پست

بچه ها من  هفته ۳۰ بارداری ام . آزمایش کشت ادرار دادم واسه عفونت ولی عفونت نداشتم پروتئین دفع کردم دکتر گفت آزمایش ادرار ۲۴ ساعته بدم به نظرتون خطرناکه؟ چرا آدم پروتئین دفع میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم ازمایش دادم قندم بالاس..به نطرتون چیکارکنم..یعنی فقط بارژیم خوب میشه؟؟به خداازاول بارداری همش اس ...

استرس نداره.بستگی به مقدار قندت داره که با رژیم یا دارو خوب بشه نگران نباش رعایت کن چیزایی که دکتر یا مامابهت میگه رو مشکل زیادی پیش نمیاد انشالله.علایم خطر رو رعایت کن

دفع پروتئین خیلی بده ... من از هفته ۲۶ دارم  چند تا مثبت زده جلوی آزمایش پروتئین ادرارت یا مقد ...

نه مثبت زد۶ نه مقدار فقط نوشته بررسی شود. فکر کنم چون آزمایش واسه عفونت بوده مقدار پروتئینی که دفع شده رو نزده

نه مثبت زد۶ نه مقدار فقط نوشته بررسی شود. فکر کنم چون آزمایش واسه عفونت بوده مقدار پروتئینی که دفع ش ...

انشاله که نداشته باشی یا اگرم باشه مقدارش خیلی کم باشه که احتیاجی به درمان و دارو نباشه 

خب تو چیکار میکنی واسه دفع پروتئینت؟ دارو میخوری؟

من بخاطر فشار خون بالای بارداری زده به کلیه ام و دفع پروتئین گرفتم ، روزی ۹ تا قرص فشار میخورم و ۳ تا هم ویتامین و روزی یه دونه هم آمپول 

بخاطر دفع پروتئین جنین وزن نمیگیره هر هفته آزمایش ادرار و خون و سونو میرم

بخاطر دفع پروتئین رژیم هم دارم بدون نمک و بدون گوشت و حبوبات دیگه فکر کن چی مونده که مجاز باشم بخورم

استراحتم تقریبا مطلق داده که خونرسانی به جنین کم نشه

ان شا الله عزیزم حالا آزمایش ادرار ۲۴ ساعته میدم که مطمئن بشم

یکی از راههایی که متوجه دفع پروتئین بالا خودت میتونی بشی خیلی معذرت میخوام اینه که ادرارت کف آلود باشه اون مشخص میکنه دفع پروتئین داری

من بخاطر فشار خون بالای بارداری زده به کلیه ام و دفع پروتئین گرفتم ، روزی ۹ تا قرص فشار میخورم و ۳ ت ...

آخی چقدر سخته. ان شا الله که نتیجه این سختیهاتو میبینی و نی نی سالمتو توی بقل بگیری. من ادرارم کف آلود نیست عزیزم فشار خونمم همیشه پایینه نمیدونم چی شده پروتئین دفع شده

آخی چقدر سخته. ان شا الله که نتیجه این سختیهاتو میبینی و نی نی سالمتو توی بقل بگیری. من ادرارم کف آل ...

مرسی انشاله همه مامانهای باردار و بچه دار بچه هاشون همیشه سالم و سلامت باشن و خودشونم صحیح و سالم سایشون رو سر بچه هاشون باشه