2733
2734
عنوان

وباز هم بحث مزخرف شام😐

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 86 پست
شوهر من دوس نداره....کیا شوهراشون از بعضی غذاه بدشون میاد؟

شوهر من همه چی میخوره😋😋

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
اونوقت تخم مرغ و بادمجون نداره 😐

شوخی کردم فرزندم!مرغت رو ابپز کن و ریش ریش کن!دو سه تا سیب زمینی هم همین طور!با یکم زعفرون و زرد چوبه یا هر ادویه ای حسابی ورز بده و سرخ کن

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پیتزا. مواد ماکارونی رو درست کن البته رب نزن. به شوهر جان بگو یا خودت برو یکی دو تا خمیر نانوایی بگیر سرشو بپوشون بزار ور بیاد بعد واسه شام خمیر تو سینی پهن کن موادو پنیر پیتزا و قارچ بریز زودم آماده میشه. 

2728
مرسی😆😆

خواهش میشه😊

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

هر وقت حسش نیس شام درس کنم و درست نمیکنم شوهرم میپرسه شام چی داریم ؟میگم هر کی هر چی بخوره داریم !بعد هر چی تو یخچاله میاریم میخوریم ، نون سبزی پنیر ،غذای یه روز پیش ،نون گوجه خیار ....

2738
شوهر من همه چی میخوره😋😋

خوش بحالت...وای وای شوهر من ادا داره غذا خوردنش.پیاز نباید تو غذا باشه.سیب زمینی آبپز نمیخوره.نیمرو نه عدسی نه............

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫
اتفاقا دیشب همسرم میگفت از اون سالادا که خونه بابات درست میکردی درست کن دلم میخاد  ولی فک نکنم ...

یه عالمه بده بخوره سیر بشه من یه کاسه از این کاسه های جای اش پر میکنم‌میدم شوهرم بخوره😂😂😂😂

شوخی کردم فرزندم!مرغت رو ابپز کن و ریش ریش کن!دو سه تا سیب زمینی هم همین طور!با یکم زعفرون و زرد چوب ...

عه اینکه شبکه نسیم میپخت همینو میذارم😂

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
پاستا پنه چطور درست میشه؟

پیاز و سیر رو خرد میکنی و تفت میدی بعد سینه مرغ که خرد کردی رو اضافه میکنی بعدم قارچ خودش آب میندازه و میپزه، بعدم که آبش کشیده شد شیر و خامه و پنیر پارمزان اضافه میکنی با نمک فلفل زردچوبه آویشن و بعدم پاستا پنه ها رو که آبکش کردی بهش اضافه میکنی و تمام

روشم گشنیز و جعفری ساتوری بریز

2706