2752
2734
عنوان

بلاتکلیفی

522 بازدید | 18 پست

سلام دوستانم.دختری 22  ساله هستم.من پنج شنبه شب هفته قبل یک خواستگار داشتم که از لحاظ مالی کمی از ما بالاتر بودند ولی از نظر فرهنگی و تحصیلی و مذهبی هم کفو هستیم.در صحبت هامون اقا پسر و مادرشون گفتند که طبقه بالای منزل خودشون رو برای ایشون اماده کردند ولی من قبول نکردم و گفتم ترجیح میدم محل سکونتم  هم از خانواده خودم هم از خانواده ایشون کمی فاصله داشته باشه تا احتراممون حفظ بشه.اقا پسر هم گفتند بله درسته.خلاصه بعد از اون شب منتظر تماسشون بودیم تا اینکه  این هفنته یکشنبه صبح(یعنی بعد از ۲ روز) مادرشون دوباره تماس گرفتند و نظر ما رو خواستند و مادر من بهشون گفتند که هنوز برای تصمیم گرفتن خیلی زوده بهتره دختر و پسر بیشتر باهم اشنا بشن.و مادر اقا پسر شماره موبایل پسرشون رو دادن و شماره موبایل منم گرفتند تا باهم هماهنگ کنیم و بیرون بریم و صحبت کنیم چندبار.الان از یکشنبه صبح تا الان هیچ تماسی از خانواده پسر و خود پسر گرفته نشده.خیلی بلاتکلیفم.اگه نمیخواستن چرا بعد از ۲ روز زنگ زدن و نظر ما رو خواستن؟(ناگفته نمونه همون در طی اون۲ روز اصلا دیگه فکر نمیکردم زنگ بزنن چون مادرم میگفت باشرایط خوبی که دارند خیلی دخترها حاضرند برن طبقه دومشون زندگی کنند)😕با تجربه ها نظرتون چیه؟❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خخخخ ماهم همین قرتی بازیا کردیم سی دو مجردیم خب برو بشین طبقه بالا خیلی هم بد نیستا.نهایتا مخش میزنی یکسال دوسال بعد جدادمیشین..چون لقیه شرایطش خوب بوده میگم.اگر بازم عیب ابراد داره فت

اخه دلیل این رفتارشون چیه؟نمیخواستن چرا زنگ زدند دوباره🙁

از کجا میدونی الانم نمیخوان! شاید درگیرن سرشون شلوغه، زندگیا همه عین هم‌نیست

تیکر مربوط به بارداری نیست..

کار خوبی کردی از همون اول گفتی طبقه بالای خونه مادرشوهر نمیری

مادرشوهر فرشته هم باشه این کار اصلا صحیح نیست

خودشون عقل داشتن نمیگفتن

چون تجربه دارم میگم عزیزم

مادرشوهر من اصلا به من کار نداشت،خیلی هم لطف می‌کرد اما توقع ایجاد میشه

و اینکه خواهرشوهرم خیلی اذیتم کرد

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
حالا مگه طبقه بالای مادرشوهر باشین احترامتون حفظ نمیشه؟

خب به هر حال اگه کوچکترین بحثی پیش بیاد سریع میفهمن.حالا چه خانواده خودم چه خانواده طرف مقابلم.نمیخوام دیگران درگیر مشکلات ما بشن.

خب به هر حال اگه کوچکترین بحثی پیش بیاد سریع میفهمن.حالا چه خانواده خودم چه خانواده طرف مقابلم.نمیخو ...

ان شاءالله صلاحتون پیش بیاد و خوشبخت بشین.

لطفا برا ظهورآقا و تعبیر نشدن خواب داداشم و خوب و خوش بودن رابطه ی داداشام صلوات بفرستین خدا خیرتون بده
2706