2752
2734
عزیزم  دیروز بیمارستان بودم یه خانمه بچش تو بیمارستان بود میگفت اپاندیسش ترکیده و چسبندگی روده ...

منم این درد کشیدم بعد عمل چسبیدگی گرفتم خییبلی سخته واقعا

اللهم عجل لولیک الفرج                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رحمت كنه برادرتون رو ولي كمتر زجر كشيدن مامان من ٥ سال اذيت شد

یک سال با استرس خوابید و بیدار شد.یک سال فقط به ارزوهای به دل موندش فکر کرد.یک سال به جوونی و ناکامیش فکر کرد.یسال به هدفهای بلاتکلیف موندش فکر کرد.

مادر شما اذیت شد به قول داداشم الهی این درد رو گرگ بیابون هم نگیره بسکه به دردیه.ولی داداش منم از درد سرش رو به دیوار میکوبید.

ما ملت حسينيم
متوسل بشین به حضرت فاطمه..  یه شبه شفا میدن...  انشاءالله

نماز استغاثه فاطمه زهرا را میخونم پنجشنبه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
یک سال با استرس خوابید و بیدار شد.یک سال فقط به ارزوهای به دل موندش فکر کرد.یک سال به جوونی و ناکامی ...

بمیرم برای استرسهای خواهرم

برای بلاتکلیفی و هدفهای موندش و ارزوهای نرسیدش

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
منم این درد کشیدم بعد عمل چسبیدگی گرفتم خییبلی سخته واقعا

خدا رحم کرده بهت گلم 

واسه این انگاری خیلی شدید بوده میگفت روده هاش بیرونه طفلک

نمی دونم چه جوری نفهمیدن و ترکیده بوده 

پولدارم بودن میگفت می خواییم ببریمش ماه بعد انگلیس  

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
بمیرم برای استرسهای خواهرم برای بلاتکلیفی و هدفهای موندش و ارزوهای نرسیدش

خواهرتون رو ببیرید رژیم گیاهی مخصوص رو بگیره.خیلیا نتیجه گرفتن.ما به برادرم گفتیم اما قبول نمیکرد میگفت خوب میشم وقتی راضی شد که دیگه اب هم نمیتونست تو بدنش نگه داره

ما ملت حسينيم
خدا رحم کرده بهت گلم  واسه این انگاری خیلی شدید بوده میگفت روده هاش بیرونه طفلک نمی دونم چه ج ...

ایی واای  خدا کمکش کنه منم چند سال پیش یک ماه بستری شدم بیمارستان درد عجیبی بود ۲۰کیلو وزن کم کردم..  فقط توسل به اماما کمکم کرد خوب شدم..  خدا به اون جوونم رحم کنه

اللهم عجل لولیک الفرج                                                
ایی واای  خدا کمکش کنه منم چند سال پیش یک ماه بستری شدم بیمارستان درد عجیبی بود ۲۰کیلو وزن کم ک ...

الهی امین 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
بمیرم برای استرسهای خواهرم برای بلاتکلیفی و هدفهای موندش و ارزوهای نرسیدش

یکی از فامیلای من اب سیب فقط خورد دو ماه خیلی بهتر شد 

رژیم پاک سازی باید بگیرن 

خواهرتون رو ببیرید رژیم گیاهی مخصوص رو بگیره.خیلیا نتیجه گرفتن.ما به برادرم گفتیم اما قبول نمیکرد می ...

چندتا خواهر و برادرید؟ پدرومادرت چطور کنار اومدن؟

چندسالش بود؟ 

چندتا خواهر و برادرید؟ پدرومادرت چطور کنار اومدن؟ چندسالش بود؟ 

ما چهار تاییم.پدر و مادر هیچ وقت کنار نمیان.بچه با مرگ پدر و مادر زود کنار میاد ولی اولاد نه.برادرم32سالش بود تازه رفته بود خواستگاری که فهمید بیماره.تمام بدنش رو گشتن ولی معلوم نبود کجاست منشا و فقط پخش شده بود تو بدنش.سالم سالم یه شب بیدار میشه میبینع گردنش درد میکنه میره کلی دکتر و اینور اونور بعد از یک ماه نیفهمن و میگن کل بدنت درگیره

ما ملت حسينيم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ؛؛هرکس نغمه خود خواند و از صحنه رَوَد ؛؛صحنه پیوسته به جاست؛؛؛            خُرَم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 

خدا بیامرزه از طرف خودم و خانواده ام و تمام مردم شهرمون کاشان تسلیت میگم

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
ما چهار تاییم.پدر و مادر هیچ وقت کنار نمیان.بچه با مرگ پدر و مادر زود کنار میاد ولی اولاد نه.برادرم3 ...

چی بگم

برای خواهرم دعا کن خیلی حالم بده

چاق شدم ۲۵ کیلو اصافه وزن دارم از ناراحتی

دیروز خونمون بودن اعصابم خرد میشه وقتی میاد استرس میگیرم باورت نمیشه دلم میخواست داد بزنم بگم برید خونتون

لعنت به این سرطان