2737
2734

سلام، بچم یه سالشه سرما خورده، خواستم ببینم میشه شربت پروفن و میشه داخل اب میوه مخلوط کنم بش بدم؟ اخه شنیدم دل و بهم میزنه و حالت تهوع میاره، اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله میتونین بدین البته ارجحیت با استامینوفن هست شربت استامینوفن من میدم اسمش تایلوفن هست واقعا خوبه به اندازه بروفن اثر داره

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

با معده ی پر و یا معده کاملاخالی بهش نده.توی شربت هم نمی دونم. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738
بروفن واسه تب هست نه سرما خوردکی بعدم خودش خوشمزست با مزه توت فرنگی هست البالو هست بعدم مال وقتیکه ا ...

بله میدونم شیاف گذاشتم زیاد پایین نمیاره، برا سرماخوردگیشم دارو داده

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شربت بروفن برای زیر سه سال فکر نمیکنم مناسب باشه. برای تب اولویت با استامینوفن یا شیاف استامینوفن هست توی سن های بالاتر از سه سال فکر میکنم با تجویز پزشک بشه داد.با دکتر مشورت کن.

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/