2733
2739
عنوان

همه اش بحث و دعوا خسته شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 22 پست
دوره بارداری صبر اقایونم کمتر میشه اعصابشون ضعیفتر میشه درست میشه عیبی نداره خودتو بچرو اذیت نکن منم ...

امیدوارم واقعا اینجوری باشه. البته از نظر مالی خیلی بهش فشار امده ولی واقعا تقصیر من که نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دعواکردم باهاش.فقط ی بار نرفتم خونه مامانش .ی

من اخم وتخم ریخته برام.وکلی حرف ک تو خونه مامان من نمیای.بخدافقط یابار

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
امیدوارم واقعا اینجوری باشه. البته از نظر مالی خیلی بهش فشار امده ولی واقعا تقصیر من که نیست

درسته ولی یکم اخلاق ما هم تو بارداری عوض میشه واسه هورمونامون مثلا خیلی حساس میشیم یا ...که میره رو مخشون 

من الان شوهرم میگه فشار روم بود تو هم انگار یه پری دیگه بودی خودم زیاد احساس نمیکردم این موضوعو

2728
منم دعواکردم باهاش.فقط ی بار نرفتم خونه مامانش .ی  من اخم وتخم ریخته برام.وکلی حرف ک تو خونه م ...

منم راستش از اول حاملگیم نرفتم. الان تقریبا ۵ ماه میشه. مامان و باباش فهمیدن اصلا به روی خودشون نیاوردن یه زنگ بزنن. تازه شوهرم گفت بهش پول قرض بدن خونه رو دوخوابه کنه گفتن نداریم. انوقت الان پسر کوچکه رو دارن میفرستن ایتالیا برای ادامه تحصیل. موبالش را عوص کردن. یه لپ تاپ جدید خریدن کلی هم هزینه کردن. انوقت به ما نداشتن قرض بدن

منم راستش از اول حاملگیم نرفتم. الان تقریبا ۵ ماه میشه. مامان و باباش فهمیدن اصلا به روی خودشون نیاو ...

تا پسر ازدواج میکنه همه عوض میشن حتی مادرش.اخه من همش ی بار نرفتم حالم بدبود.اینـمردا رو جون ب جون کنی .هزارباربگن زنمو دوس دارم.اولویتشون خانوادشونه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
اره واقعا هرچی هم مامان و باباش بدی کنن اصلا به چشمش نمیاد. 

دقیقا.کافیه ما ب خونوادشون ی بدی بکنیم عقده میشه براشون

2738