2726
عنوان

همه اش بحث و دعوا خسته شدم دیگه

429 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

همه اش شوهرم سر مسائل الکی بامن دعوا میکنه به خدا خسته شدم. قبلش میگفت تو زندگیمونو دوست نداری که بچه دار نمیشی. الانم که بچه دارم همون اش و همون کاسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا باهام حرف نمیزنه.  امشب من سرما خوردم نمیتونم نفس بکشم بهم میگه خود خواهی درست نفس بکش نم ...

دوروز ازش فاصله بگير بزار تو حال خودش باشه تنهايي بيشتر مواقع  حل ميكنه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

دوره بارداری صبر اقایونم کمتر میشه اعصابشون ضعیفتر میشه درست میشه عیبی نداره خودتو بچرو اذیت نکن منم شوهرم تو بارداریم خیلی تغییر کرد اخلاقش بد شد الان که بحثش میشه میگه تو فشار بوده و شرمندگی مونده براش

بی تفاوت میشم میگه از اولم دوستم نداشتی.  اخه دیونه بودم با کسی دوست ندارم ازدواج کنم. کل پس ا ...

منظورم اینه وقتی بهونه میگیره و دعوا میخواد راه بندازه بی تفاوت باش و دهن به دهنش نذار... تا خودش به خودش بیاد...

2706