2737
2739
عنوان

کارآگاهاش بیان توووو

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
2731

به شوهرت نگو اصلا هم به روش نیار ولی سعی کن بفهمی موضوع چیه! من یه دوستی داشتم که همیشه میگفت مردی که همیشه اجازه میده گوشیش چک بشه  احتمالا یه گوشی دیگه داره!!!!! 

البته خودم زیاد این حرف رو قبول ندارم ولی خب اونم از رو تجربه میگفت وگرنه منم گوشی شوهرم رو چک می کنم و تو ۷۰ درصد مواقع اجازه میده 

واقعا..چ برنامه ای؟

فرستادم عکسشو بزن دانلودش کن

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 

یبار که خونست بزنگ یا بگو یکی دیگه که شوهرت نداره شمارشو بزنگه بهش اگه جواب داد و ناشناس بودکه اتفاقی بوده اگه ج نداد ممکنه خودش بعدا بزنگه...

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
2740

میخای شمارشو بده ب یکی  از همین بچه های نی نی سایت زنگ بزنن ببینن کیه البته غیر مستقیم ک نفهمه کار خودته

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
تو گوگل پلی هست؟؟ اسم برنامش چیه

فرستادم عکسشو ببین