2733
2739
عنوان

کارآگاهاش بیان توووو

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصب کردم، چطوری کار میکنه ؟

مراحلشو که انجام دادی کامل اون پایین یه دایره ابی اون پایینشه بزن شماره رو بنویس یه کم بمون اسم و فامیلشو میزنه

آهای خانومی که نی نی میخوایی به جا این که هی پست میزاری غصه میخوری پاشو وضو بگیر قرآن بوس کن نیت کن شروع کن بخونش روزی چند صفحه بعد نماز بخون ایشالا یه نی نی خوشمل خدا بهت بده😍😍 
2728
چرا؟ دلیل شما چیه؟

اگه جلو خودش زنگ بزنی اگه کار خودش باشه و بحث به من اعتماد نداری و ... پیش میاد‌. اگه واقعا اون طرف راست گفته باشه اون گوشی اصلا اون وقت خونه نیست و اگه زنگ بزنی کسی جواب نمیده اون وقت هست که حتی اگه شماره ی شوهرت باشه این بار شوهرت میاد باهات دعوا می کنه که تو به من اطمینان نداری و این حرفا، در نهایت اون سیم کارت رو به یکی دیگه میده و خودش یه شماره جدید میگیره و دستت به چیزی بند نمیشه. یه حالت سومی هم هست که شاید یکی میخواد بین تو و شوهرت اختلاف بندازه، با این کارت بازیچه ی اون ادم میشی و ارامش جفتتون هم به هم میریزه. و اینم مطمئن باش تو هر سه حالت شوهرت میگه نه بیار خودم زنگ بزنم ببینم کیه ! من اصلا این شماره رو ندیدم حتی بیا بریم شکایت کنیم و ....

اگه جلو خودش زنگ بزنی اگه کار خودش باشه و بحث به من اعتماد نداری و ... پیش میاد‌. اگه واقعا اون طرف ...

آره عزیزم خودمم همین فکرا رو دارم ..باید ی شخص سومی رو پیدا کنم ک شوهرم نشناسه و بگم تماس بگیره  

2740