2737
2734
عنوان

شوهرم میگه خودت جواب مامانمو بده

440 بازدید | 18 پست

شوهرم میگه اگه مامانم ازت کاری خواست یا چیزی بهت گفت خودت جوابشو بده . حالا ب نظرتون چ جوری چیزی بهم گفت یا کاری ازم خواست جوابشو بدم و رد کنم ک بی احترامی نشه.شماهاچیکارمیکنین

بگو اتفاقا من خواستم بیام کمک یا طرفتون ولی فلانی اجازه نداد یعنی شوهرت

بنداز گردن اون

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهونه بیار 

مثلا بگو دستم حساسه ب ظرف شستن 

یا یه بار بشور بعد با رژ دستت قرمز قرمز کن بگو بخاطر مایع هست 

باید کرم بزنم تا خوب بشه 

یا یه بار غذا درست کن خرابش کن دیگه صدسال بهت نمیگن 

و..

میشه برای مستقل شدنمون یه صلوات بفرستین ؟  میشه برای ارامش دلم و خوشبختیم یه صلوات دیگه هم بفرستین 🤗🤗

من با خنده حرفمو میگم....هر کی باشه ...☺

پدر همسرم گفت چقد میری خونه پدرت 

گفتم هر وقت خانومتون خانوادشو رها کرد منم رها میکنم☺☺☺☺....و اینچنین شد سکوت اختیار گزیدند☺

بگو ببخشید نمیتونم ..... بگو ممنون   راحتم ... نمی‌خوام ..

اولین نه را بگی  راه میوفتی، دیگه برای همه عمرت راحت میشی

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2738

پدرشوهر منم همیشه میگه کسی که مشکل داره خودش باید حل کنه اگه لازمه جواب بده و... ولی به نظرم اشتباه. 

من خودم ترجیح میدم شوهرم عکس العمل نشون بده چون پسرشونه ازش ناراحت نمیشن تازه پسرشون میدونه چجوری بگه که... ولی من چیزی بگم شر میشه

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
من با خنده حرفمو میگم....هر کی باشه ...☺ پدر همسرم گفت چقد میری خونه پدرت  گفتم هر وقت خانومت ...

یکم تند نبود؟!!!

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄

جدیدا شوهر منم اينو گفته و منم دارم کم کم حرفاي دلمو ميگم 

بع در ميگم دیوار بشنوه یا واضح و رک یا تیکه پرونی و.....

آی خالی میشم آی حال میکنم 

بگو و خودتو خالی کن بابااااا 

بخدا داشتم میمردم داشتم پیر میشدم ج نميدادم 

اصلا مریض شده بودم 

اما الان ميگم بذار بگم به اونا درد بدم چرا بریزم تو خودم؟