2733
2739
عنوان

از کجافراراز زندان دوبله فارسی وبدون سانسور پیدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییییییییییی نههه...من ب عشق اون میدیدم...دیگه همسرم داشت حسودیش میشد بس که پیگیرش بودم.... عاشق ...

شخصیت قیافه همه چی داره لعنتی هر چی خوبی بوده خدا اول به این داده

یه کاری نکن یه کاری کنم که هر کار کنی نتونی کاری کنی 
نمیمیرع که فصل بعد نشون میده هست زندان یکی از کشورهای آسیایی دقیقا یانیست کدوم کشوره

مایکل اسکافیلد نمیمیره کلا تو ی قسمتی نشون میده ک دخترش و زنش سر قبرن ظاهرا زنشم نمیدونسته  ..اما همه اونا توطئه بود و مایکل فرار کرده بوده....  البته فکر کنم چند ماه پیش دیدم ..دقیق یادم نی ..

2731
مایکل اسکافیلد نمیمیره کلا تو ی قسمتی نشون میده ک دخترش و زنش سر قبرن ظاهرا زنشم نمیدونسته  ..ا ...

سارا ازدواج میکنه شوهرش آدم خوبیه اما میکشنش مایکلم انداختن زندان تو آسیا بعد به داداشش نامه میده میفهمن زندس میرن دنبالش فراریش بدن بعد تو کشوری که زندانه داعشیا حمله کردن 

😅👍خعلی مغرور بود لنتی در عین حال دلسوزا...اما سارا هم بهش میومد...

ولی به نظر من نقش سارا زیباتر بود مثل میکل یه خاصه 

بابامنم بودم قیافه این شکلی داشتم مغرور بودم 

ولی به نظر من نقش سارا زیباتر بود مثل میکل یه خاصه  بابامنم بودم قیافه این شکلی داشتم مغرور بو ...

اونوقتا ساعت 11 شب پخش میشد...همسرم دوس نداشت بدون من بره رخت خواب...ینی اون مدتی که فرار از زندان میداد قشنگ خشم رو تو چشای همسرم میدیدم😅😅😅

و با چهههه عشقییییییی میکل رو نگا میکردم...

ای خه دااا😅

2738
اونوقتا ساعت 11 شب پخش میشد...همسرم دوس نداشت بدون من بره رخت خواب...ینی اون مدتی که فرار از زندان م ...

وای چه قد بده متاهل باشی بعد نمیتونی طرفدار خواننده یا بازیگر جنس مخالف باشی اونم از نوع همه چی تموم 

وای بیچاره شوهرت حق داشته 

سارا ازدواج میکنه شوهرش آدم خوبیه اما میکشنش مایکلم انداختن زندان تو آسیا بعد به داداشش نامه میده می ...

خخخ داعش تو فیلمای اونام هست ؟ چه میکنه این داعش ...من بیشتر فیلم طنز دوست دارم ... مثل گلشیفته ... وهربار این فیلم میبینم میگم واقعا هومن سیدی ب اون آزاده صمدی نمیخورد ... این کجا و اون کجا ... خیلی صمدی خودشو میگیره .

خخخ داعش تو فیلمای اونام هست ؟ چه میکنه این داعش ...من بیشتر فیلم طنز دوست دارم ... مثل گلشیفته ... ...

من همه جور فیلم میبینم گلشیفته خوب بود اما ساخت ایران حرف نداره خیلی خنده دار تره

وای چه قد بده متاهل باشی بعد نمیتونی طرفدار خواننده یا بازیگر جنس مخالف باشی اونم از نوع همه چی تموم ...

من صدای شهرام شکوهی رو خیلی دوست دارم...خواستیم بریم کنسرتش قبلش ب همسرم گفتم یهو پریدم بغل شهرام شکوهی  یوقت غیرتی نشوو....فقط نگام کردااااااا😒😒😒....

اون نگاعش صدتا چیز بود😅😅😅😅