2733
2734
عنوان

بارداری هفته هشت و یبوست، لطفا کمکم کنین😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 43 پست
بدون نظر پزشک میتونم بخورم؟

پزشک زنان ب من داد. یه قاشق ک بخوری کافیع. مشکلت حل میشه. تا چند روز راحتی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دوستان عزیز ختم دعای توسل دارم 33 تا باقی مانده کسی میتونه چیزی کمکم کنه و بخونه؟؟تا فرداشب وقت داره واسه خوندن

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منم راهنمایی کنید توروخدا استرس شدید دارم دو روزه پری عقب افتاده علایم خفیف پری و دارم سرگیج ...

اگه همیشه پریودات منظم بوده، ممکنه باشی😍چاره ای نیست، باید بفهمی بارداری یا نه دیگه، در ضمن خیلی ها با آندومتریوز باردار شدن، انشاالله شما هم به زودی میشی، من خودم هفت ماه دارو خوردم تا نتیجه داد

پودر موسیلیوم از داروخانه بخرید تو بارداری منع نداره، روزی یک ساشه تو آب حل کنید بخورید

سالاد و کاهو و روغن‌زیتون و میوه (به خصوص آلو و گلابی و انجیر) و آب زیاد بخورید

در آخر اگر جواب نداد شربت لاکسی‌ژل استفاده کنید

من اوایل بارداری به یبوست توجه نکردم بعد هموروئید شد

حتماً جدی بگیرید و اینایی که گفتم رو انجام بدید

برای راحت شدن خیال‌تون با دکترتون هم مشورت کنید 

2728
2740
اوفففف خدایا😤😤😤

یه راه برا یبوستت میگم که ان شالله نتیجه بگیری یعنی فک نکنم کسی مثل من یبوست داشته باشه صبح ک از خواب پاشدی قبل صبحانه ۱ لیوان شیر کم چرب با ۲ تا خرما بخور این رو چند روزی ادامه بده ان شالله ک برا توام حل بشه من خیلی راه هارو امتحان کردم فقط این نتیجه داد درضمن سیب رو با پوستش بخور گوجه فرنگی روزی یه دونه بخور اینا همش برا یبوست خوبن آب هم زیاد بخور غذاهای آبکی بخصوص