2410
2553

سلام من هشت هفته و دو روزمه، یبوست دارم، زیر دلم و سمت تخمدانام درد میکنه، دردش دائمی نیست، میاد و میره، لکه بینی ندارم الحمدلله، این  دردام بخاطر یبوسته؟

چکار کنم یبوستم خوب بشه؟میل به غذا خوردن هم ندارم، تهوع دارم😤

راستی  چه غذاهایی برای بارداری بده؟من امشب هوس آش  ترشی کردم، مامانم درست کرد، ممکنه دل دردم از اون باشه؟ولی خودم حس میکنم بخاطر یبوسته

طبیعیه منم یبوست میگیرم همش 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

منم اوایل یبوست وحشتناک داشتم. شبا آلوبخارا خیس کن صبح ناشتا به همراه آب بخور. رو غذاهات روغن زیتون بریز. سالاد بخور. غذاهات آبکی باشه. میوه بخصوص انگور زیاد بخور. اگه با هیچکدوم خوب نشدی شربت منیزیم از داروخونه بخر بخور. دکتر ب من گفت اشکال نداره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها منم راهنمایی کنید توروخدا استرس شدید دارم

دو روزه پری عقب افتاده علایم خفیف پری و دارم سرگیجه دارم همش و تخمدانام و زیر دلم گاهی درد میگیره

میترسم بی بی چک بذارم حامله نباشم اخه من کیست اندومتریوز دارم باردار نمیشدم😢😢

یه شربت ملین بگیر.اسمش یادم نیست جاش سفید بود

منیزیم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706