2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزبزم ممکنه .ولی بهتر ناشتا نخورین .ممکنه یکی معدش مشکل داشته باشه بدتر بشه. اگه مشکل معده و گوارشی نداشته باشه ناشتا میشه مصرف کنی

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2738
اره عزبزم ممکنه .ولی بهتر ناشتا نخورین .ممکنه یکی معدش مشکل داشته باشه بدتر بشه. اگه مشکل معده و گور ...

چجوری مصرف میکنند؟

پودرشو؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
چجوری مصرف میکنند؟ پودرشو؟

آره من پودرشو یا دم میکنم یا همین طوری تو یه استکان آب جوش میریزم یه چربی سوز مفید و ازبین برنده نفخ هم هست طبعشم گرمه واس کسایی که سردی دارن خیلی خوبه

آره من پودرشو یا دم میکنم یا همین طوری تو یه استکان آب جوش میریزم یه چربی سوز مفید و ازبین برنده نفخ ...

ممنونم گلی

فداتم😘😘😘😘😘

خدا خیرت بده

پس برا من از اوجب واجباته

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706