2737
2739
عنوان

حالم داغون با شوهرم دعوا کردم الانم قهر خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث یه لیوان شیر نیست بحث اون بی ارزش بودن براش که ناراحتم کرد اخه خودش حالش خوب نباش من عین پروانه ...

میدونی گلم تفاوت زن و مرد تو همین چیزای جزییه درک نمیکنه که شما ازش این انتظار رو داری اون لحظه سکوت کن بعدا که سرحال بودی بهش بگو تو فلان شرایط باشم درکم کن هوامو داشته باش ازت انتظار دارم

من قصد طلاق ندارم میخوام ادب بشه .فقط از همین میترسم نتونم طالقت بیارم 😢😢اگر برگردم تو سری ور تر م ...

میدونم عزیزم کاملادرکت میکنم توهمین شرایطم خودم تازه اوضاع من بدترازتوعه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
میدونی گلم تفاوت زن و مرد تو همین چیزای جزییه درک نمیکنه که شما ازش این انتظار رو داری اون لحظه سکوت ...

شوهرمن اینطوریه که اگه حالش خوب باشه اون لحظه(خودتون میدونیدچی میگم)خیلی قول میده بعدش عصبانی میشه یادش میره شاید بعضی مرداهم اینطوری باشن

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
میدونی گلم تفاوت زن و مرد تو همین چیزای جزییه درک نمیکنه که شما ازش این انتظار رو داری اون لحظه سکوت ...

هزار بار شده بهش با ارامش گفتم ولی تو معزش نمیمونه 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **
2738
هزار بار شده بهش با ارامش گفتم ولی تو معزش نمیمونه 

مردا خیلی هاشون اینجورین شوهر خودمم این اخلاق رو داره زیاد محبت نمیکنه زنگ نمیزنه وخیلی چیزای دیگه ناراحت شدم صحبت کردم ولی  به این نتیجه رسیدم که فایده نداره باید بیخیال باشم الان هم خیلی راحتم چون دیگه بهش فکر نمیکنم

مردا خیلی هاشون اینجورین شوهر خودمم این اخلاق رو داره زیاد محبت نمیکنه زنگ نمیزنه وخیلی چیزای دیگه ن ...

خوب این میشه طلاق عاطفی عزیزم زن حساس مثل گل اگه بهش ابراز علاقه نشه حتی کوچلو پژمرده میشه 😟

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

بخدا میترسم شناسای بشم وگرنه اینقدرها مورد دیدم که زندگی داغون  که موندن توش سراسر نکبته تورو خدا زندگیاتون رو خراب نکنید اوقات خودتون رو تلخ نکنید با مرد جماعت نباید زیاد بحث کرد این یه نکته خیلی کلیدی ومهمه  

خوب این میشه طلاق عاطفی عزیزم زن حساس مثل گل اگه بهش ابراز علاقه نشه حتی کوچلو پژمرده میشه 😟

نه این نیست ابراز محبتش به روش خودش نه روش من مثلا من دلم میخاد با زبون بگه دوست دارم گل بیاره و اینا ولی اون شاید سالی یه بار اینکارو بکنه ولی با عمل بهم نشون میده که دوسم داره ومن کامل میدونم 

روزبانو بنطرت الان چیکار کنم .من با ارامشم و مهربونی هم پیش رفتم فقط تا وقتی خوبه که حرف خودش باشه و ...

به عنوان یک مادر ازت میخام که صبور تر بشی اخلاق تندت رو کنار بزاری و سعی کن زیاد ازش انتقاد نکنی باهش بحث نکن اگه میخای زندگیت خراب نشه