2737
2739
عنوان

حالم داغون با شوهرم دعوا کردم الانم قهر خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 58 پست
تحت هیچ شرایطی حتی اگه فحشش بدید یا شما رو ایشون دست بلند کنید حق زدن شمارو ندارن. نطر من طلاق درسته ...

طلاق به این راحتی هم نیست 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **
دقبقا درست میگن مثلا دیشب سرما خورده بودم حالم خوب نبود گفتم یه لیوان شیر برام گرم میکنی گفت من ازتو ...

ببین سعی با شوهرت بحث نکنی تو خونه حالا یه لیوان شیر ارزشش رو داشت خدایی که ارامش زتدگیت  بهم بریزه  شما تو برخوردات تغییر ایجاد کن شوهرت رو هم با اخلاق رام کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق به این راحتی هم نیست 

عزیزم طلاق خوب نیست مشکلات خودشوداره مخصوصاحالاکه شمابچه دارین ولی حالاکه اومدی خونه ی پدرت کوتاه نیا اگه کوتاه بیای بعدهااذیتت میکنه دیدم که میگم یخورده محکم باش انشالاکوتاه میاداون موقع برگردبگو شرایطم اینه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
ببین سعی با شوهرت بحث نکنی تو خونه حالا یه لیوان شیر ارزشش رو داشت خدایی که ارامش زتدگیت  بهم ب ...

بحث یه لیوان شیر نیست بحث اون بی ارزش بودن براش که ناراحتم کرد اخه خودش حالش خوب نباش من عین پروانه دورش میگردم بخدا قسم .

2728
ببین سعی با شوهرت بحث نکنی تو خونه حالا یه لیوان شیر ارزشش رو داشت خدایی که ارامش زتدگیت  بهم ب ...

عزیزم حرفای شمادرسته ولی متاسفانه بعضی مردارام نمیشن

عزیزم طلاق خوب نیست مشکلات خودشوداره مخصوصاحالاکه شمابچه دارین ولی حالاکه اومدی خونه ی پدرت کوتاه نی ...

من قصد طلاق ندارم میخوام ادب بشه .فقط از همین میترسم نتونم طالقت بیارم 😢😢اگر برگردم تو سری ور تر میشم 😢😢😢

بخواد میشه میدونم چطور اوایل ازدواج ارومتر بود دید من جقد خرم دور برداشت 

جرا تو نی نی سایت هر کی چی میگه همه فورا میان میگن طلاق بگیر دیگه تمومه خدایی شماها برا زندگیتون همین طوری تصمیم میگیرید هر مشکلی که پیش بیاد که نباید فورا بگی طلاق همه زنو شوهرا دعوا قهر دارن ولی دلیل نمیشه 😕😕

2740
بخواد میشه میدونم چطور اوایل ازدواج ارومتر بود دید من جقد خرم دور برداشت 

اره عزیزم دقیقاشوهرمن یعنی انقدرحساب میبرد دیدمن خیلی کوتاه میام  پروشد

من شغلم اینه زیاد دیدم این مورد ها رو بخدا خیلیهاشون با زبون نرم با اخلاق خوب رام میشن ولی زنا تند خو هستن میخان مرو خونه باشن  خوب نمیشه که

عزیزم کوتاه بیای تا عمر داری تو سری خورشی..شک نکن....انقد دور و برم دیدم شوهراشون کوهه غرور و تکبر ا ...

درخواست دوستی مو قبول کن 

توروخدا برام دعا کنین کم نیارم محکم باشم تا اونم دست از وحشی بازی برداره 

محکم باش به این فکرکن اگه قوی باشی اخلاقای شوهرت انشالادرست میشه

من شغلم اینه زیاد دیدم این مورد ها رو بخدا خیلیهاشون با زبون نرم با اخلاق خوب رام میشن ولی زنا تند خ ...

منم اخلاقم تند ولی فحش نمیدم .اون فحش بد میده میاد میزنه بلخره باید یه کم خودشو کنترل کنه 

من شغلم اینه زیاد دیدم این مورد ها رو بخدا خیلیهاشون با زبون نرم با اخلاق خوب رام میشن ولی زنا تند خ ...

شایدم حرفاتون درسته نمیدونم هرکسی نظرخودشوداره...ولی خب اخلاق خوبم بی تاثیرنیست