2733
2739
عنوان

وزن نرمال جنین در هفته ۳۵ چقدر هست؟

21997 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها امروز رفتم سونو ۳۴ هفته و ۴ روزمه گفت وزن بچم ۲ کیلو و ۴۸۰ گرمه. آیا نرماله ؟ کم نیست؟ 

کسی اینجوری بوده؟ میشه بگید نوزادتون موقع تولد چند کیلو شده؟ 

نگرانم چون کمتر از یک ماه به زایمانم مونده و وزنش انگار کمه 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوبه عزیزم...از این به بعد حداقل هفته ای 200 گرم اضافه میکنه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

دوستان منم فردا نوبت سونو دارم..فکر کنم آخرین سونومه..برام دعا کنید..شرایط جسمی بدی دارم...دعا کنید وزن و رشد جنینم خوب باشه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2738
دوستان منم فردا نوبت سونو دارم..فکر کنم آخرین سونومه..برام دعا کنید..شرایط جسمی بدی دارم...دعا کنید ...

به اميد خدا

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
مرسی یکم امیدوار شدم 

یکم چیه عزیزم...خداروهزار مرتبه شکر وزن نی نیت عالیه...واسه منم دعا کن

2706