2737
2734

من الان يك سال ٣ماهبراي بچه دوم اقدام كردم البته يك پسر بارداري١٣ساله دارم خيلي بهم اصرار داره براش يك بچه بيارم خيلي تنها ولي تاالان باردار نشدم دكتر ميگه مشكلي نيس مگر داريم اخه چقدر ديگه منتظر بمونم خيلي دلم گرفته مادر هم ندارم برام مهدم باشه ديشب پيش خدا گله كردم گفتم خيلي تنهام دلم گرفته 

دوست منم مث تو بود یه بچه داشت دومی رو میخواست هیچیش نبود ولی باردار نمیشد....ولی بعد ۱ سال و خورده ای خود بخود شد

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس چرا بدون مشكل بچه دار نميشم

۱۳ سال جلوگیری کم نیستا  رحم خشک میشه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2259068/چله-سوره-حضرت-مریم-جهت-بچه-دار-شدن

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
2738