2737
2734

اگه برای پسره احترام زیادی قائل بودیم ولی به عنوان عشق نمیخواستیمش ... چطوری بهش حالی کنیم اونطوری دوستش نداریم ... فقط یه طوری که ناراحت نشه ... 

پسره دوست پسرمه ولی بعد یکسال فهمیدم دوستش ندارم .. فقط براش خیلی احترام قائلم همین و بدبختانه الان فهمیدم .. درست وقتی که بهم پیشنهاد ازدواج داد  فهمیدم که فقط به عنوان یه دوست معمولی میبنمش..

یو هاهاها ... نی نای نای نی نای نای .. ازتتتتت متنفرم مهسا ..... دوستان منظورم مهسایی در اینجا نیست لطفا از هرگونه فوضولی جدا  خودداری نمایید با تشکر  ...مهسا اگه گیرت بیارم جیگرتو خام خام میخورم خیر ندیده اقا باز.. زده به سرم کاملا رد دادم مهسا ی نکبت..

زنگ بزن بهش بگو برو گمشو ديگههه چقد كنه هستي

ميفهمه خودش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بگو نميخوام ازدواج كنم. 

مشکلم ازدواج نیست اصلا پسره رو به عنوان دوست پسر قبول ندارم ..عذاب وجدان دارم حس میکنم خیلی عوضی شدم یه سال علافش کردم 

یو هاهاها ... نی نای نای نی نای نای .. ازتتتتت متنفرم مهسا ..... دوستان منظورم مهسایی در اینجا نیست لطفا از هرگونه فوضولی جدا  خودداری نمایید با تشکر  ...مهسا اگه گیرت بیارم جیگرتو خام خام میخورم خیر ندیده اقا باز.. زده به سرم کاملا رد دادم مهسا ی نکبت..

بزار خونوادش با خونوادت حرف بزنن لااقل تلفنی 

بعد خودت به خونوادت بگو ک راضی نیسی و جواب رد بدن 

اینجوری همه چی میفته گردن بزرگترات و پسره فکرمیکنه مانع اصلی خونوادتن و احتمالا اینجوری کمتر از دس تو دلخور میشه 

بعدم بگو وقتی راضی نیسن من چیکار کنمو فلان و اینا بهتره رابطه ای که آینده نداره رو ادامه ندیم 😁

2706