2733
2734
عنوان

نماز یا لاک؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 99 پست
با احترام به عقاید همگی.من معتقدم خدا به ایمان قلبیت کار داره نه به یه ذره رنگ رو ناخنت

از کوزه همان برون طراوت ک در اوست

وقتی کسی ادعای ایمان و عشق ب خدا رو داره باید رسم عاشقی ب جا بیاره و دستورات معشوق رو رعایت کننه درغیراینصورت ادعاش دروغی بیش نیست☺

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

من نماز نیخونم ولی لاکو هم دوس دارم😊برای همین اول لاکمو با لاک پاک کن پاک میکنم وضو میگیرم نماز میخونم بعد دوباره لاک میزنم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماز واجبه.بزن باز پاک کن وضو بگیر دوباره بزن...لاک زدن لذت بخشه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.
ناخن کار من طوری لاک میزنه که دورش فضا برای آب وضو هست هم شیکه و هم نماز میخونم

استغفروالله😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
خدا گفته نماز با لاک قبول نیست این حرفا گول زدنِ خودتونه مث اینکه مامانت بگه اینکارو کنی من ناراحت ...

آخرش چه باحال بود😁👍

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

مشخصه نماز .... لاک مانع وضو و غسله.. همون خدایی که میگید به دل و ایمان قلب اعتقاد داره .. گفته هر چیزی که مانع رسیدن آب به بدن بشه ، وضو و غسل رو باطل می‌کنه و در نتیجه نماز هم باطله. دوباره همون خدا گفته اولین چیزی که تو قبر سوال میشه نمازه. 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
ناخن کار من طوری لاک میزنه که دورش فضا برای آب وضو هست هم شیکه و هم نماز میخونم

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه ولي يه پيج توي اينستا هست كه لاك ميفروشه كه اب واكسيژنو عبور ميده از دبي ولي قيمتش بالاست

اگه اب و اکسیژن را عبور به وقتی خیس بشه که بازمیشه

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
2706