2733
2734
عنوان

نماز یا لاک؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 99 پست

مامان منم همینجوره 

سوال کردیم ازون خانوم حوزوی

گفتش نمیشه 

میگن جبیره ولی جبیره هم نمیشه 

😑

قید لاک دستو بزن😂

یا مث من نخون

یا کلا با لاک بخون مث مامانم😂

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار که بپرسی خانما بین خدا و شیطون کدوم.بهتره... 

عزیزم میتونی لاک.بزنی موقع نماز پاک کنی... من فقط مهمونی لاک میزنم و میام خونه پاک میکنم. یا تو اون ی هفته...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2731

عزیزم اگه میخوای سره خودتو شیره بمالی اره میشه 😁😁ولی اصلش اینه که نه نمیشه.من خودم یه مدت با لاک میخوندم ولی واقعیت اینه درست نیس الانم فقط ایام پریودی لاک میزنم دیگه.

ن با لاک قبول نیست  ولی من اگه جات بودم با لاک میخوندم از خدا میخاستم نمازمو پیش خودش قبول کنه ...

خدا گفته نماز با لاک قبول نیست

این حرفا گول زدنِ خودتونه

مث اینکه مامانت بگه اینکارو کنی من ناراحت میشم

تو میکنی و میگی مامان انشاالله که ناراحت نشی😐😐😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706