2737
2739

سلام.

منظورم اینه که بعد یه مدت مصرف دارو یا رژیم یا هرچی رفته باشه سونو گفته باشه خوب شدی؟؟؟امکانش هست؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

نه بابا اين لعنتيا باااا هيچي نميرن

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره.برای من؛با دارو کنترل شده خداروشکر.😁

اما هنوز نتیجه نگرفتیم.شوهرمم مشکل داره.

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
من بودم وهستم احتمالا ولی دارومصرف کردم انگاری همه چی خوب ومنظم شد الان باردارم

انشالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری.چند ماه اقدامی؟؟با عمل باردار شدی یا دارو؟؟

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد
2738

من 2سال قرص خوردم هنوزم هستن فعلا یه داروی گیاهی گیر آوردم میگن هرکی خورده خوب شده و بچه دار شده بعضیا واسه آشناهاشون تا خارجم فرستادن انقد خوبه حالا برم سونو ببینم خوب شدم یا نه😥

کاش منم تو زندگیت جایی داشتم😔
من بودم وهستم احتمالا ولی دارومصرف کردم انگاری همه چی خوب ومنظم شد الان باردارم

سونو ندادی قبل بارداری ببینی چطور شده؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

منظورم کیست نیست.پلی کیستیک تعداد زیاد و ریز کیسته.یا همون تنبلی تخمدان

انشالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری.چند ماه اقدامی؟؟با عمل باردار شدی یا دارو؟؟

2ماه بودم ک سومین ماه باردارشدم..داروخوردم متفورمین ودوفاستون...فقط ی سوال برام پیش اومدمنظورشما کیست تخمدانه یا تنبلی تخمدان؟

💖خدایا دخترمو سالم بدستم برسون💟

من خودم هنوز اقدام نکردم تازه فهمیدم.مشکلم مو زائد دکتر اسپیرونولاکتون و سیپروترون کامپاند داده ولی خب تا ابد که نمیشه هی دارو بخورم پس باید چیکار کنم😧😧😧

2706