2737
2739
عنوان

پایین اومدن جنین تو پنج ماهگی

5250 بازدید | 20 پست

سلام کسی بوده که تو پنج ماه بچش پایین اومده باشه ؟ تکوناش نرماله ولی خیلی پایین تکون میخوره مخصوصا وقتی که راه میرم زیر دلمم درد میگیره هر کس تجربه ای داره راهنمایی کنه خیلی نگرانم

تعداد رای : 0
نظرسنجی
۱
0
0%
۱
0
0%
پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

منم همینطوریم

همه شکمشون زیر قفسه سینه اومده بالا

برای من از بالای بیکنی یهو قلمبه اومده بالا

از یکی شنیدم درد هنگام راه رفتن نشونه ی عفونته

منم پنج شنبه میرم ازمایش بدم

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همینطوریم همه شکمشون زیر قفسه سینه اومده بالا برای من از بالای بیکنی یهو قلمبه اومده بالا از ...

نی نی پسره؟؟ میگن اینجور شکما نی نی پسر‌ میشه

پُشتـــه دیـــوارِ دلم یـه صدایِ پا 👣میـــاد🐣
2731
منم همینطوریم همه شکمشون زیر قفسه سینه اومده بالا برای من از بالای بیکنی یهو قلمبه اومده بالا از ...

نه موقع راه رفتن درد ندارم در حالت عادی هم هست میگن شکم داره بزرگ میشه از اونم هست ولی منکه بچم انقد پایین تکون میخوره چکار کنم؟ 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
منم ١٧هفتم حس نميكنم

من از ۱۴ هفته حس میکنم تا ۲۱ هفته هم نفهمی اشکال نداره من اصلا شکم نداشتم به خاطر همین زود فهمیدم

2738
من از ۱۴ هفته حس میکنم تا ۲۱ هفته هم نفهمی اشکال نداره من اصلا شکم نداشتم به خاطر همین زود فهمیدم

منم شکم ندارم اصلا. میرم سونو دکتر میگه خیلی شلوغه اما من نمیفهمم حرکتشو. بعضی وقتا ی چیزایی احساس میکنما. منظورم از حرکت اینه که شوهرم کی میفهمه. همش‌دستشو میذاره اما چیزی احساس نمیکنه

پُشتـــه دیـــوارِ دلم یـه صدایِ پا 👣میـــاد🐣

منم پسر دارم وروجک خودشو جم میکنه یه ور شکم به حدی که جاش درد میگیره 😍😍😍

من يبار تو هفته ي ١٥حس كردم دوبار تكون خورد ولي الانا يه وقتايي توشكمم يه حالتايي حس ميكنم ولي تكون نه ديگه 

منم شکم ندارم اصلا. میرم سونو دکتر میگه خیلی شلوغه اما من نمیفهمم حرکتشو. بعضی وقتا ی چیزایی احساس م ...

اشکال نداره از ۲۱ هفتگی همه میفهمن😍😄

هنوز معلوم نیست هفته دیگه وقت سونو دارم

آخه انقدرررررر پایین ادم هر آن فکر میکنه الان میوفته کف زمین

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
من يبار تو هفته ي ١٥حس كردم دوبار تكون خورد ولي الانا يه وقتايي توشكمم يه حالتايي حس ميكنم ولي تكون ...

دخترا دیرتر حس میشه شاید دختر داری 

2706