2733
2734
عنوان

شعر کوچولوی من + عکس نوشته

285 بازدید | 19 پست

حبس ابد

محکوم‌ به‌ حبس‌ ابدی‌ در دل‌ من

تا هست‌ نفس،بمان ،مشو قاتلِ‌ من

زندانم‌ و دل خوشم‌ ‌‌به این زندانی

رؤیای ‌‌منی ‌ستاره ی ‌محفل ‌من

گر پیر و خراب و خسته ام، حرفی نیست

ویران شده ام چو موج،ای ساحل من

خواهی و نخواهی شده ای چشمه ی نور

در ظلمتِ چاهِ دل ، مهِ کاملِ من

هرگز مگریز از برِ من جانا

مختومه کن آن زندگیِ باطلِ من

محکوم به حبس ابدم در ظلمت

گر پرتوی لطفت نشود شاملِ من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیار عااالی 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2728
😊🌸🌸مرسی گلی

فدات خانم مهربون و هنرمند

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
خدا نکنه بانو😊

ببخشید نشد اونجا بگم  شعرو واسه  پدرم گفتم رفته بود زیارت مشهد قبل عید اونجا فوت کرد ...شعر روی سنگ‌مزارشم اینه 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2738
روحشون شاد

ممنون .........خودتون پس تصویر سازی کنید ....بی نهایت تشکر 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
یکی دو روز آینده منتظر عکس نوشته باشید

چشم انشالله جبران کنم ....ممنون و مرسی و تشکر فراوان

چشم ببینم چطور چیزی از آب درمیاد پس گنبد داخلش باشه مشکلی‌نیست؟

نه اون دیگه هنر خودتونه دست شما رو میبوسه ....هرجور راحتترین مشگلی نیست

2706