2737
2734
عنوان

بیاین درد دل کنیم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 20 پست
راست میگی میدمش به یه نیازمندی

اره ثوابم ميكني،

من اولا خيلي ب حرفاشون و كاراشون اهميت ميدادم ولي الان انگار نميشنوم ظاهرمو حفظ ميكنم فقط و اين بهترين راهه حرصم نميخوري، كتاب چهاراثر از فلورانس اسكاول شين رو بخون عاليه متحولت ميكنه رو من ك تاثيرگذاربود

به نام قدرت مطلق الله
اره ثوابم ميكني، من اولا خيلي ب حرفاشون و كاراشون اهميت ميدادم ولي الان انگار نميشنوم ظاهرمو حفظ مي ...

مرسی عزیزم

وقت کردم حتما میخونم

ممنون

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم..بهش پیام میدم و ناراحتیم رک و راست بهش میگم.به نظرم اصلا ارزش خودخوری کردن نداره.

بهش بگو عزیزم ازت انتظار نداشتم لباسی که واسه خودت خریدی واسه من بفرستی.من نمی پوشمش تا بیارم برات.به همین سادگی  

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
من باشم..بهش پیام میدم و ناراحتیم رک و راست بهش میگم.به نظرم اصلا ارزش خودخوری کردن نداره. بهش بگو ...

نامزدم نذاشت

البته گفت خودم بهش گفتم میندازیش بیرون

ولی شاید الکی بگه

پَ بُزرگــــ   میشــــَـم...واسه هر کـــی که کوچـــــیکم کرد.... 
2728
نامزدم نذاشت البته گفت خودم بهش گفتم میندازیش بیرون ولی شاید الکی بگه

خودت بگی بهتره...الانم نگفتی یه بار که دیدیش حتما بگو 

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀