2737
2734
عنوان

تیکه کلام خاص خودت یا اطرافیانت چیه؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3057 بازدید | 57 پست

اوزگَل. .... بمیرم..

😐

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعععع پس یعنی ناراحت نباشمو حقو به شوهرم بدم؟؟؟😂😂😂 خب هرچی دیگه نباید سرم داد بزنه که 😢 من رو ...

اره بابا خیلی بده 

خب بنده خدا برا نظرت ارزش،قاعله تو یه چی بگو در جواب حتما مردا از بی تفاوتی بیزارن

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
😄ولی خب...زشته بگیم دیوث

خخخخ فكر كنم تلفظش شبيه فحش كردتش بيشتر😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
انقدر تیکه کلامات مشکل داره همش توو نی نی سایت مجاز نیس نوشتنش😂😂😂😂😂😂

تورو خدا؟؟؟حالا من فک میکردم چقدر با ادبم آخه دوستام تیکه کلامای خوشگل تری دارن

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...
تورو خدا؟؟؟حالا من فک میکردم چقدر با ادبم آخه دوستام تیکه کلامای خوشگل تری دارن

نه بابا نی نی سایت خیلی پاستوریزه س😂😂😂😂😓

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
واقعا؟

دیوث ب مردی ک اجازه بده زنش باهرمردی رابطه داشته باشه میگن و ب زبان عربی.... این دیوس سردار ایرانیه و ب زبان ایرانی تلفظشون یکیه ولی معنی متفاوتی دارن

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2740
دیوث ب مردی ک اجازه بده زنش باهرمردی رابطه داشته باشه میگن و ب زبان عربی.... این دیوس سردار ایرانیه ...

پس من کامل نفهمیدم و قاطی کردم😇مرسی اطلاع دادی گلممم

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
نه بابا نی نی سایت خیلی پاستوریزه س😂😂😂😂😓

یا خود خدا نزنند منو بترکونن بعداز عمری تلاش تازه تونستم عضو شم

عصیانت اگرکردم،ن اینکه ندیدمت!                                       بزرگ دیدمت!!خدا دیدمت...