2733
2739

خواهرم سنگ کیسه صفرا داره شهرستانه هرجا رفته گفتن جراحی کن .دکتر خوب تهران میشناسید که بریم مطمئن بشیم از تشخیص و بیمارستان خوب برای اینکار تهران کجا میشه رفت. خیلی نگرانیم راهنمایی کنید ممنون میشم‌.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یعنی خیلی سوالم تخصصی بود کسی نمیدونه؟!! 

عزیزم من بیمارستان نیکان چند ماه پیش عمل کردم پیش دکتر زمانی...14 میلیون هزینه عملم شد...دکتر بی نظیر و فوق العاده حرفه ای.

..اشتباه منو نکنین..من پشت گوش انداختم چون سنگام زیاد بود از صفرام یکیش پریده بود بیرون و تو مجرای کبد گیر کرد و نزدیک بود کبدم از کار بیوفته....

خدا بهن رحم کرد....

للبته من دوتا عمل داشتم با اتاق تک نفره خصوصی ک انقد شد هزینه...بیمارستان نیکان تو اقدسیس

من بابام تو میلاد عمل کرد فوق العاده بی دردسر و تمیز بود .خیلی راضی بود. با بیمه هم بود هزینه اش ناچیز بود.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من بابام تو میلاد عمل کرد فوق العاده بی دردسر و تمیز بود .خیلی راضی بود. با بیمه هم بود هزینه اش ناچ ...

دکتر پدرتون کی بود؟

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹