2733
2734
عنوان

اه عصبيم كرده

144 بازدید | 7 پست

سر ي مرضوعي از دست مامانش ناراحتم بعد بهش گفتم من سر اين قضيه ناراحتم مامانت ناراحتم كرده بعد اقا تا ميبينتش ور ور ميشينه باهاش حرف ميزنه خو يكم نشون بده تو هم ناراحتي يكم سرد باش چي ميشه مگه امشبم همينكارو كرد بهش گفتم چقدر حرف ميزني گفت نه حواسم نبود منم زير بار نرفتم گفتم هميشه ميگي حواسم نبود انگار نه انگار يكي منو ناراحت كرده

اگر چیزی ناراحت تون کرده 

خودتون  باید تلاش کنید ک  مشکل تونو  از راه درستش 

با طرف مقابل ؛ حل کنید!!!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر چیزی ناراحت تون کرده  خودتون  باید تلاش کنید ک  مشکل تونو  از راه درستش&nbs ...

طرف مقابل ب روي خودشم نمياره خب ما بايد ي حركتي بزنيم ك بفهمه ناراحتيم ولي شوهرم اينكارا ميكنه

2728

اگه مامانت شوهرتو ناراحت کنه واقعا با مامانت سرد و بد میشی نمیتونم هصمش کنم 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

انتظارداری بخاطر ناراحتی تو با مادرش حرف نزنه؟ عمرا

دلم خيلي ازش گرفته هرچي گفت حواسم نبود گفتم اگه يكم ناراحت ميشدي يادت بود اينجوري نبود يادت بره 

2738