2737
2734

سلام

من تو هفته دوازدهم هستم تقريبا قبل از بارداري و تا هفته هشت بارداري روزي يدونه قرص فوليك اسيد خوردم ولي از اونجايي كه من از بچگي مشكل معده دارم معده ام به قرص واكنش نشون داد طوري كه وقتي مي خورم مثل اينه كه سم وارد معده ام شده و اصلا تحمل عوارضش رو ندارم حتي تجويز دكترم روزي يدونه قرص ب كمپلكس بود كه اونم نتونستم بخورم و دكتر به جاش آمپولشو داد و هفته اي يدونه ميزنم منتها گفت قرص فوليك اسيد هيچ جايگزيني مثل آمپول يا شربتشو نداره و بالاخره گفت اگر اينقدر اذيت ميشي كه نخور. البته من كم خوني ندارم و به جز مرغ و ماهي همه چيز ميخورم حالا نگرانم چون همه ميگن فوليك اسيد خيلي مهمه و حتي بايد تا آخر بارداري بخوري به نظر شما چكار كنم؟

اسید فولیک برا رشد اعصب ها ومغز جنین نیازه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رانیتدین بخور 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اخه اسید فولیک فقط ربطی به کم خونی نداره که 

از نقص های عصبی جنین هم جلو گیری میکنه و خیلی موارد دیگه 

شما میتونید مواد غذایی رو بخوری  که جایگزین کنی 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
اخه اسید فولیک فقط ربطی به کم خونی نداره که  از نقص های عصبی جنین هم جلو گیری میکنه و خیلی موا ...

خب من خبر نداشتم برا بچست 

پس همون قرصتو بخور

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
2738

عزیزم فولیک ربطی ب کمخونی مادر نداره و معمولا تو 16 هفتگی قطع میشه و بجاش آهن و مولتی میاد

اهمیتش بخاطر اینه ک کمبودش موجب نقص لوله عصبی جنین ميشه ( دور از جون همه نی نی ها ولی در کل گفتم)

ولی خوب با اوضاعی ک شما داری...

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  

عزیزم 

من نه قبل از بارداری و نه دوران بارداری حتی یه دونه هم اسید فولیک نخوردم و هیچ مشکلی هم نه برای خودم و نه برای بچم پیش نیومد

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
خب من خبر نداشتم برا بچست  پس همون قرصتو بخور

بیشتر برای بچه هست تا مادر خیلی ها هم هستن کمبود اهن ندارن ولی حتما فولیک و باید بخورن حتی باید از 3 ماه قبل بارداری خورد 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋