2733
2739
عنوان

نميتونم قرص فوليك اسيد بخورم تا چقدر اين موضوع اهميت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4576 بازدید | 22 پست

سوای اون همه بارداری ها یکسان نیستن اگه یکی نمیخوره بعد همه چی اوکی هست تضمینی نیست نفر دیگه هم اینجوری بشه رو بارداری نمیشه ریسک کرد به هیچ وجه ببین شاید نوع قرصه بهت نمیسازه اونو عوض کن مثلا یه مارک دیگه بخر شاید بهت ساخت 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فولیک اسیدروزی چنتامیشه خوردمن شبی یکی میخورم میشه صبحاهم بخورم؟

روزی یک دونه باید خورد و کافیه دوزشم اگه اشتباه نگم 400 گرم یا میلی گرم اینطوراست 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2728

منم الان ۱۵ هفتمه، اوایل چند تا خوردم ولی بعد خوردنش حالم بد میشد و حالت تهوع میگرفتم و نمیتونستم تا یک روز چیزی بخورم، دیگه تصمیم گرفتم نخورم 

مامان های ما مگه خوردن 

سوای اون همه بارداری ها یکسان نیستن اگه یکی نمیخوره بعد همه چی اوکی هست تضمینی نیست نفر دیگه هم اینج ...

من قبلش مارك ايراني ميخوردم

بعد خارجي شو خوردم

ولي بازم همون مشكلات رو دارم

من واقعا ميدونم كه واسه جنين لازمه و همين داره به من استرس ميده 

معده من اصلا قرص و قبول نميكنه و تا چند ساعت بعد از خوردن دچار درد و فشار تو قفسه سينه ميشم

خيلي زياد

من قبلش مارك ايراني ميخوردم بعد خارجي شو خوردم ولي بازم همون مشكلات رو دارم من واقعا ميدونم كه وا ...

سلام عزیزم میشه بگید بالاخره چیکار کردید؟اخه معده ی منم اصلا جواب نمیده اسید فولیک رو

2738