2752
2734
عنوان

زایمان کردم 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2452 بازدید | 108 پست
۴ساعت زود فول شدی🤤😑😑😑من ازلحظه شروع دردام تا شدید شدنشون وزایمان سرهم یساعت شد.هم براپسرم هم دخت ...

یک ساعت درد کشیدن که خیلی خوبه.تا اونیکه یکی دو روز درد میکشه.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک ساعت درد کشیدن که خیلی خوبه.تا اونیکه یکی دو روز درد میکشه.

میدونی ازبس دردش شدیده وتحملش واقعا سختهههه ....من میگم یعنی همون یساعتم بنظرم خیلی میومد کلا تارسیدم به بیمارستان یه ربع ده دقیقه زایمان کردم.اصلا تو فکرم نمیگنجه اون درد رو کسی چندساعت یا یکی دوروز بخاد تحمل کنه

میدونی ازبس دردش شدیده وتحملش واقعا سختهههه ....من میگم یعنی همون یساعتم بنظرم خیلی میومد کلا تارسید ...

من برا سقطم ده روز طول کشید تا رحمم تازه یک سانت باز شد.با خودم میگم بخوام طبیعی زایمان کنم حتما خیلی وحشتناک میشه و سختو طولانی.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ
2731
خيلي دو راهي سختيه طبيعي يا سزارين 🙈

واقعا

من هنوز انتخاب نکردم

از قبل بارداری تا الان هی میگفتم سز

الان انگار نظرم عوض شده

بقول شوهرم چند ساعت درد میکشمو راحت میشم

ولی خواهرشوهرم گفت خیلی درد کشیدم.موقع درد هم هی میگفت کمرمو فشار بدید ماساژ بدید

الان بچش امسال میره تو ۳ سال

گفت هنوزم کمرم درد میکنه😕

ادم میمونه چ تصمیمی بگیره.مثل هندونه در بستس.نمیدونی چی در انتظارته😣

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
من به دکتره پول دادم سزم کرد فوق العاده راضیم. هیچ دردی نداشتم. پسرم ۴ کیلو بود خیلی سختم میشد طبیعی

گلم ب دکترت چقد پول دادی؟؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
۴ساعت زود فول شدی🤤😑😑😑من ازلحظه شروع دردام تا شدید شدنشون وزایمان سرهم یساعت شد.هم براپسرم هم دخت ...

نسبت به بقیه کمـدرد کشیدم خوب بود دیگه 😓

عشقم فقط: همسرم ؛ دخترم ؛ خانوادم   
منظورت از بی حسی تو زایمان طبیعی همون زایمان طبیعی اپیدوراله؟؟

نمیدونم اسپا چی چی بود

وقتی پنج سانت شدم 

دکترم یه امپول ریخت تو سرم گفت کمرت نمیزنم تو سرم ریخت 

تو رو خدا جواب بده استارتر. من 36هفته و ۳ روزمه دلم خیلی میخواد دخترم زود دنیا بیاد چند هفته بودی زا ...

عزیزم من فقط هفته اخر پیاده روی کردم راستش تحرک نداشتم برای همین وارد ۴۱ هفته شدم با امپول فشار مجبور شدم زایمان کنم

کاری نداشته باش خودش موقع خودش بدنیا میاد

بیمارستانمم دولتی بود ولی مامای همراه گرفتم عالی بود فقط بالا سرم بود توصیه میکنم یه ماما بگیر حتما هزینشم کمه فوقش ۴۰۰ تومنه 

بعدش من خودم به ماما گفتم بی حسی بزنه اونم تو سرمم یه امپول ریخت گفت با این امپول درد زایمانت نصف میشه

ولی دردش زیاد بود برام جیغم از بیرونم شنیده میشد عالی بود وقتی بچه اومد کل دردام ریخت هی این ور اون ور میرفتم...الان سه روزه زایمان کردم انگار نه انگار حالم خوب خوبه...بخیه هام درد نداره اصلا انگار نه اتگار اونجاتو بریدن .... 

جوابمو از تاپیک قبلیات گرفتم وای خدا کنه مال من اینقدر طول نکشه

عزیزم ببخشید بخدا بچه داری خیلی سخته الان فرصت کردم گوشی دست بگیرم😢😢😢

من برا سقطم ده روز طول کشید تا رحمم تازه یک سانت باز شد.با خودم میگم بخوام طبیعی زایمان کنم حتما خیل ...

نه سقط دردش صدبرابر بیشتره

طبیعی فوقش یه ساعت اخر دردش شدیده 

واقعا من هنوز انتخاب نکردم از قبل بارداری تا الان هی میگفتم سز الان انگار نظرم عوض شده بقول شوهر ...

کلا بچه نیاری بهتره خخخ

طبیعی دردش وحشتناکه سزارینم درد داره نمیتونی از جات بلند شی سرفه یا عطسه کنی جونت درمیاد 😭

2706