2737
2734
عنوان

واي شوهرم ديوونم كرده ....

272 بازدید | 18 پست

بچه ها شوهرم يه اخلاق خيلي بدي كه داره اينه به يه چيزي گير بده ول كن قضيه نيست حتما بايد انجامش بده ما يه پرايد مدل ٩٤ داريم من راضيم ميگم خدايا شكرت ولي شوهرم همش ميگه من دنا ميخوام دنا ميخوام الانم رفته يكي از اين شركت هاي تو ديوارو پيدا كرده گفته ٤٨ تومن نقد بديد اقساط ٢٤ ماهه ماهي ٢٢٠٠ بديد ولي من خيلي ناراضي ام اخه يه قسط ديگه ماهي ١ تومن هم داريم ميديم ميشه ماهي ٣٢٠٠ كه خيليه به نظرم البته حقوقش ٤الي ٥ تومن هست ولي بازم كم مياريم از همين الان استرس گرفتم همش ميگه تو كارت نباشه من از تو و بچه كم نميزارم ولي كلا ماشين قسطي خوب نيست الان صرفش ٨٢ تومنه كه ما نداريم قسطي ميافته حدود ١٠٢ ميليون ولي شوهرم ديوونم كرده ميگه ميرم پرايدو ميفروشم يه مقدارم قرض ميكنم ميگيرم دنا رو  خيلي اعصابم خورده .....  

وای چه بد. واقعا راه حل ندارم.مرد که سر خود تصمیم بگیره خیلی بده بهش بگو منم ادمم نمیخوام ماشین پر ا ...

اصن به هييچ صراطي مستقيم نيست اعصابمو داغون كرده يه هفتس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بزار بخره.پراید امنیت نداره.

اخه با پول قرض و قسط؟ريسكش زياده ولي كلا شوهرم ادم بي فكري هست اصلا أهل پس انداز نيست يه ماه كه خوب گيرش مياد همش ميگه بريم رستوران يا ميخواد لباس بخره ميگه بايد جووني كرد

عزیزم الان ماشین نخرید بذارید چند سال دیگه ضرر می کنید با این بازار خودرو. بذار بخره انشاءالله که خیره. مطمین باش خودش مخارج زندگیتونو اداره می کنه. شوهر منم همینطوره هر وقت میخواد دست به ی کار اقتصادی بزنه من مخالفت می کنم ولی بعدش میفهمم که چقذ فکرش خوب کار می کنه. 

2740

والله چیزی نمیشه گفت، قسط ۲۲۰۰ واسه دنا خیلی زیاد، ولی خوب اوضاع ماشین هم خیلی خراب و گرون، در کل دنا ماشین خیلی جالبی نیست، همون سمند ،خوب یه سمند بخره، هرکس تو اطرافیان ما دنا خریده فروخته ، ولی در کل شوهرت تصمیمش گرفته ،ما چی میتونیم بگیم مگر اینکه جلوش سفت و محکم وایستی

توایران فقط اینجوری میشه پیشرفت کرد.همسرت حق داره.تا وام وقسط نباشه که نمیتونید باماهی۵تومن پیشرفت ک ...

نميدونم والا اخه من خونه پدرم هيچ وقت قسط نداشتيم بابام معنقد بود بايد پول و داشته باشي مخصوصا ماشين حالا باز اگه خونه بود اره اشكال نداشت

نميدونم والا اخه من خونه پدرم هيچ وقت قسط نداشتيم بابام معنقد بود بايد پول و داشته باشي مخصوصا ماشين ...

خیلیا این حرف پدرتون رو میزنن.نسل اونا اصلا اهل ریسک وپیشرفت نبودن.به نظرم به همسرت اعتماد کن بذار پشتش قرص شه

عزیزم الان ماشین نخرید بذارید چند سال دیگه ضرر می کنید با این بازار خودرو. بذار بخره انشاءالله که خی ...

اره خودش ميگه به من ميگه الان نخرم سال ديگه بايد صد و پنجاه بخرم 

والله چیزی نمیشه گفت، قسط ۲۲۰۰ واسه دنا خیلی زیاد، ولی خوب اوضاع ماشین هم خیلی خراب و گرون، در کل دن ...

اول ميگفت دنا پلاس ميخوام كه من بدجور قاطي كردم گفتم تو عقل نداري با چه حساب و كتابي ميخواي دنا پلاس بخري و اينا بعدش گفت باشه خب دنا

خیلیا این حرف پدرتون رو میزنن.نسل اونا اصلا اهل ریسک وپیشرفت نبودن.به نظرم به همسرت اعتماد کن بذار پ ...

اره شوهرم ميگه اگه بخوام مثه بابات فك كنم بايد ماشين مورد علاقمو تو ٤٠ سالگي سوار شم نه تو ٢٧ سالگي

اره خودش ميگه به من ميگه الان نخرم سال ديگه بايد صد و پنجاه بخرم 

دقیقا درست میگه عزیزم. 

واقعا بدون وام و قسط که نمیشه پیشرفت کرد. بهش اجازه بده وام های کم بهره و خوب رو بگیره و اصلا از دست نده. به نفع زندگیتونه 

2706