2752
2734
عنوان

پرتقال بخارپزشده برای درمان سرفه

13812 بازدید | 15 پست
پرتقال بخارپزشده برای درمان سرفه

پرتقال بخارپز شده

یکی از بهترین روشها برای بند آوردن سرفه های طولانی

یک قطعه باریک از پرتقال را برش دهید

Cut off a little shelf of top.

یک دانه پرتقال خونی

یک قاشق چای خوری نمک اضافه کنید
Add ¦ teaspoon of salt
یک قاشق نمک به پرتقال

پرتقال را در یک کاسه قرار دهید و آن را 10 الی 20 دقیقه بخارپز کنید

Place in a bowl and steam it 20 minutes

پرتقال و کاسه نمکی

پرتقال بخارپز شده

آب شیرین پرتقال را تا آخر مصرف کنید

Finish it

آب پرتقال بخارپز

Don t forget to finish the water left in the bowl. Its taste sour and salty, good for cure.
فراموش نکنید که آب باقیمانده در کاسه را نیز صرف کنید.
مزه اش ترش و شور، اما برای درمان مفید است.

من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یه برش کوچولو از پرتقال من امتحان کردم خدایی جواب داد داشتم از سرفه میمردم
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
http://fidilio.com/go/in-the-city/orange-for-Cough
آره پرتقال با پوست بدون آب اضافه کردن
2706