2733
2734
عنوان

راهنمایی سفر به شیراز

426 بازدید | 15 پست

سلام ان شا الله میخواهم آخر هفته 3 روزه برم شیراز برای بار اول لطفا راهنمای کنید تو این مدت کم کجاها برم بهتره و از تهران تا شیراز نت زده 10 ساعت واقعا انقدره؟؟

بله حدود ۹۰۰ کیلومتره.

جایه دیدنی که زیاد داره الی ماشاالله

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بین10 تا12 ساعته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این تاپیک رو ببینید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1758961/روز-شیراز-مبارک

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بله همینقدر راهه

کجا دوست داری بری؟

حافظیه داریم سعدیه دروازه قران کوهپایه مزار خواجوی کرمانی شاهچراغ 

باغ جهان نما باغ عفیف اباد باغ ارم

رستوران صوفی و شاطر عباس و جاهای دیگه

پاتوق هم خیابون عفیف اباد هست و معالی اباد

2738

دروازه قرآن و رستوراناش

حافظیه

سعدیه

شاه چراغ

باغ دلگشا 

باغ ارم

باغ عفیف آباد

ارگ کریم خان (فالوده شیرازیهای پشت ارگ معروفن)

حمام وکیل

بازار وکیل

مسجد وکیل

مسجد نصیر الملک

عمارت شاپوری (رستوران و کافی شاپ با موسیقی زنده) اینو حتماااااا برو

رستوران هفت خان عاللییییییی

رستوران صوفی

رستوران شاطر عباس

رستوران شرزه نزدیک بازار و حمام وکیل

بیرون شیراز

تخت جمشید

پاسارگاد

مجتمع تجاری خلیج فارس شهر صدرا

روستای قلات پر رستوران و کافی شاپ و طبیعت زیبا داخل روستا

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ستاره،زیتون،آفتابم میگفتید

اونجاها رو نرفتم

جاهایی که رفتم و لذت بردمو گفتم   

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
بازار وکیل و حمام وکیل رو حتما برید  شاهچراغ و بازارش هم خوبه  باغ و اینا هم که زیاد هست ...

باع که تو این فصل فک کنم زیاد جالب نباشه خودم شاهچراغ بازار وکیل و تخت جمشید خیلی دوست دارم.

باع که تو این فصل فک کنم زیاد جالب نباشه خودم شاهچراغ بازار وکیل و تخت جمشید خیلی دوست دارم.

باغا رو برو مثل پارکه خیلی خوبن رو به صبح و نزدیک ظهر برو که گرم باشه

2706