2737
2734
عنوان

کلومفین

166 بازدید | 15 پست

سلام من میخاستم کلومفین مصرف کنم برای دو قلوزایی. البته بدون تجویز پزشک، کسی تجربه داره؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
.
1
100%
.
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من بهتره مصرف نكني اونم سر خود و بزاريد همه چي طبيعي پيش بره چون تو پيج ي ماماي معروف خوندم ك فقط چند درصد امكانش هس دوقلو بشه و خ زياد عوارض داره ،اگرم اصرار ب اين موضوع داري زيرنظر پزشك باش

توصیه نمیکنم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

دو قلو زایی با در صورتی صورت میگیره که شما دو تا یا بیشتر. فولیکول بالغ داشته باشی و بعد. یا خودشون ازاد شن یا توبوسیله امپول hcg ازادشون کنی در. صورتی که هر دو تا فولیکولت ازاد بشه و به اسپرم برسه نتبجش میشه دوقلویی

خدا جونم دوست دارم
2738

زیر نظر پزشک باید استفاده کنی که براساس سایز فولیکول در سونو مشخص میشه که آمپولhmg رو بده یاhcg! یهو تخمدانات بیش از اندازه فعال میشه مشکل میاره

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید