2737
2739

سلام خانمها من سه ماه پیش یه سقط تو یازده هفته داشتم البته تا 7 هفته رشد داشت و قلب تشکیل نشد و سقط کردم .دقیقا دو سال پیش هم همین مشکل دوباره برام پیش اومد و منجر به سقط شالان می خوام دوباره تحت نظر باشم برای اقدام به بارداری. خواستم ببینم کسی هست با شرایط من و بارداری سالمی داشته باشه و اینکه چه داروهایی مصرف کردین. خیلی ممنون میشم کمکم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از اشناهای ما بعد کلی سقط فهمید غلطت خون داره ان شاأالله بارداری بعدی روزی یدونه گریپ فروت بخور

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
دکترم از دکترهای سرشناس شهرمونه . گفت چون زیر 3 ماه بوده طبیعیه و نیاز به بررسی نیست. گفت بعد 3 ماه ...

من یه سقط کردم گفت باید علتو بدونم دکتر ،این از اونا حرفاستا حتما دلیل داره که دوبار سقط کردی برو پیش یه دکتر دیگه بخواه برای خودت وشوهرت ازمایش بنویسه روحیت خراب میشه الکی که نیست بدنتم ضعیف میشه بدونی خیلی بهتره دارومیخوری رفع میشه 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
2740