2737
2734
عنوان

ضربان قلبشو دیدم

147 بازدید | 13 پست

هفته ششم بارداری رفتم سونو دادم دوست جونا ضربان قلبشم دیدم خیلی خوب بود بحق صاحب این روز دامن همه آرزومندا سبز بشه ان شالله نی نی منم ب سلامت بیاد بغلم برام دعا کنید 😍😍😍😍😍

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بسلامتی عزیزم .میشه بگی که اولین روز اخرین پریودت کی یوده و سونوی شکمی انجام دادی یا واژینال

۱۵ مهر عزیزم و شکمی با این حساب میشه تو موعد پریودم ولی اینجوری نیست و درواقع سنی که تو سونو میگن مربوط ب اندازه نی نی هست 

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 
واییی چقدر زود من فکر میکردم تا آخر هفته هشت باید صبر کنم

بستگی ب دکتر سونوگرافی داره اون باید کارش خوب باشه