2733
2734
عنوان

پرخاشگری بچه 3 ساله کمکم کنید

135 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها دختر من 2 سال و 8 ماهشه وسطهای بهمن میشه سه سالش اما خیلی حاضرجواب و پرخاشگر شده یه چی که خلاف میلش باشه اینقدر داد و بیداد میکنه 

اگر هم یه چی بهش گفتی سرت داد میزنه 

نمیدونم چه رفتاری باهاش داشته باشم

خودک صبح تا ظهر سر کارم اما پرستارشم اروم و مهربونه 

میدونم بهش میرسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الانم سرکارم هی ارباب رجوع میاد

جوابتونو بدید لطفا حتی اگه نبودم میخونم یعدا 

فقط هرکی  تجربه داره بگه چیکار کنم

مشاورام نفسشون ازجای گرم بلند میشه کلی پول میگیرن و چرت پرت تحویل ادم میدن

احتمالا رفتار پرستارش خوب نیست باهاش

چند روزی دور از همه چی نگه دار بمون پیشش

اگه باز تکرار کرد

نشونه اینه که رفتار خودشه اگه بهتر شد نشونه اینه رفتار محیظیه

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  

پرستارش که جلوی شمابادخترتون بدرفتاری نمیکنه یابخواد داد بزنه ...قربون صدقه میره

مهم توخلوت دونفرشون هست که چه رفتاری بادخترت داره

بچه ها توسن پایین مقلد هستند میبینند بعدا خودشون تکرار میکنند 

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2738

نه پرستارش اشناست میشناسمش کامل 20 ساله میشناسمش

مطمئنم اون چیزی بهش نمیگه

تازه دخترم تموم کار رو گزارش میده اگه دعواش کنه میگه 

هربار بهش میگم ..... دعوات کرد میگه نه دوستم داشت 

خودمم خیلی اروم باهاش حرف میزنم خیلی کم پیش میاد صدامو بلند کنم خیلی خیلی کم که دیگه طاقتم سر بره 

سلام خانم دکتر مهسا ساداتی عالیه

دخترم شس ساله من، مشکل اضطراب داشت با وجود اینکه سه سال  من درگیر این مشکل بودم ، یکی از دوستام خانم دکتر ساداتی رو بهم معرفی کرد  و خدا رو شکر دخترم بعد از چند جلسه مشاوره و تست و در نهایت بازی درمانی توسط خانم دکتر  ، اضطراب دخترم کامل کنترل شد.و العال خدا رو شکر خیلی بهتره.

شماره کلینیک در شهر آرا ۸۸۲۶۷۰۴۰ ، ۸۸۲۶۷۰۶۸ و شماره ایشون ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است.