2737
2739
عنوان

تغییر طبع بعد زایمان

2638 بازدید | 16 پست

دوستان من بعد زایمانم که دوقلویی بوده تا الان که ده ماه گذشته حسابی طبعم عوض شده گرمایی شدم و شبا حسابی عرق میکنم دقیقا مثل دوران بارداریم.به نظرتون طبیعیه؟یا جی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برعکس من که گرم بودم و به طرز وحشتناکی سرد شدم

الانم دارم اصلاح مزاج میکنم چون حسابی کار داده دستم این سردی

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2728
سلام ازمایش کامل بده  شاید از شیر دهی هم باشه  

شیر نمیدم من.قراره این هفته برم دکتر ینی‌از چی‌میتونه باشه نگرانم.منی که تو سرما گرما پتو میکشیدم الان هیچی میخوابم همینجور

2740
ازمایش کامل حتی انزیمهای کبدی هم بنویسه هورمونی همه چی قند چربی تیروپید ویتامین ها 

از ازمایش همیشه میترسیدم ولی خب برای چکاب بعد زایمان میخوام برم همه جی مینویسه پاپ اسمیر و اینا هم میخوام بدم

چه جوری؟من واقعا گرمایی شدم خیلی بده 

نمیدونم واقعا از بعد زایمان از رابطه متنففففر شدم

افسردگی شدید گرفتم 

منزوی شدم عصبی شدم هر مرضی گرفتم

البته زمونه هم بی تقصیر نبوده تو این حالاتم ولی خب یک باری در من انقلاب شکل گرفت

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
2706