2737
2734

من ميكرودرم كردم عالي بود اما صورتمو چشم خورد پر جوش شد بعد جوشا رفتن جاشون مونده😭😭😭

خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=74674800]چقد بعد جوش زدی؟[/QUOTE]

جوشم اصلا ربطي به ميكرودرم نداشت

من گرمي خوردم صورتم زد بيرون 

اصلااااااا ربطي به ميكرودرم نداشت

خدایا.......... قسمت و حکمت رو بگذار ...... واسه اونهایی که درکش میکنن......... واسه من......... لطفا فقط معجزه کن
2728
من ميكرودرم كردم عالي بود اما صورتمو چشم خورد پر جوش شد بعد جوشا رفتن جاشون مونده😭😭😭

سلام عزیزم ، میکرودرم برای کسایی که جوش زیر پوستی دارند اونم با روش اصولی و صحیح عالیه ولی برای کسایی که پوست خشک دارند شاید در سال دو بار انجامش کافی باشه برای هر نوع پوستی و هر درمانی مناسب نیست 

[QUOTE= 74674800 ]چقد بعد جوش زدی؟[/QUOTE] جوشم اصلا ربطي به ميكرودرم نداشت من گرمي خوردم صورتم زد ...

سلام عزیزم میکرودرم جوش زیر پوستی تبدیل به آکنه فعال میکنه و بعدش باید دارو درمانی میشه ( برای درمان جوش زیر پوستی عالی عمل میکنه )