2733
2739
عنوان

خیلی دوست دارم ناخن هام رو کاشت بزنم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 72 پست
منم یکی دوماهه بدجور دلم میخواد کاشت انجام بدم ولی بخاطر غسل و وضو دلم راضی نمیشه.ولی ای کاش با پیشر ...

دقیقا.آخه نمیشه که احکام طبق هزار سال پیش بمونه اصلا اشتباه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
من ترجیح میدم به همون عقل ناقص خودم رجوع کنم تا به عقل ناقص چهار نفر دیگه.

هر طور میلتونه.ماشاالله خانم های این سایت از کسی که حداقل سی سال درس خونده و تک تک احادیث رو بررسی کرده تا حکمی بده بیشتر میفهمند و اطلاعاتشون بیشتره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یکی دوماهه بدجور دلم میخواد کاشت انجام بدم ولی بخاطر غسل و وضو دلم راضی نمیشه.ولی ای کاش با پیشر ...

اتفاقا فقه شیعه پویاست و طبق زمان پیش میره.اما حرمت بعضی مسایل صراحتا بیان شده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731
چند بار توی روضه سخنران میگفت اگه لاک و طرح نداشته باشه و حالت طبیعی باشه مشکلی نیست.از چند تا مجلس ...

وای این معرکه بود😂😂😂

ینی فقط طرح روش نمیذاره وضو بگیری?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تو رو خدا پای حرفای هر روضه خونو خانم جلسه ای نشینید

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
جبیره  برای چیزای غیر عمدی هستش مثلا یکی دست یا پاش زخن‌یا شکسته وقتی عمدی داری ناخون میکاری ...

خدا خیرت بده که گل گفتی 

یه دختری ناخنش کاشت بود به یه خانومی که رشته ی مذهبی داشت گفت 

من ناخن هام کاشت

میخوامم که کاشت داشته باشم دوست دارم 

ولی وضو میگیرم نمازمم میخونم درسته؟ 

خانوم بیچاره هم به ناچار گفت نیت جبیره بگیر 

آخه چی بگه بنده خدا؟ 

بگه نخون باطل؟ 

اینطوری که بدتر

اونا خودشونم میدونن درست نيست 

خودشون، خودشونو دور میزنن

❤️اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب ❤️ 

منم یک سال کاشت داشتم.غسل جبیره میگن درسته.ولی من کلا به غسل اعتقادی ندارم.فقط برا ترمیمش سختیم میومد ناخن هم یه خورده بلند میشد از پایین ناخن خودم میزد بیرون کلافه میشدم.

خدایا منو به آرزوی قلبیم برسون   
2738

نه عزیزم اگه واقعا نماز و غسل برات مهمه هیچ راهی نداره من هزار بار پرسیدم گفتن جبیره و این چیزا الکیه ناخن کارا انداختن تو دهنا برای درامد خودشون

جسم خارجی رو بدن ک مانع رسیدن اب بشه اشکال داره حالا هرچی بگو جبیره جبیره برای وقتیه ک بدن اسیب دیده اب ضرر داره براش نه اینکه برا خوشگلی ناخن بکاری 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
هر طور میلتونه.ماشاالله خانم های این سایت از کسی که حداقل سی سال درس خونده و تک تک احادیث رو بررسی ک ...

آدم به حرفه کسایی گوش میده که اول خودشون به چیزایی که میگن عمل کنن نه فقط برا بقیه رو نهی کنن خودشون هیچ 

وای این معرکه بود😂😂😂 ینی فقط طرح روش نمیذاره وضو بگیری?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 تو رو ...

برا خودمم جالب بود‌.چند تا مجلس بود که گفتن.یکیشونم مرد بود .روحانی معروفیه.

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
اونا انقد حق الناس به گردنشونه که ما تا آخره عمرم بهشون تهمت ها بزنیم جبران نمیشه

عجب.

ضمن اینکه خانم های اینجا همه عالمند قاصی هم هستند.فکر میکنم خدا کار بیهوده ای کرد که قیامت رو قرار داد.

اتفاقا فقه شیعه پویاست و طبق زمان پیش میره.اما حرمت بعضی مسایل صراحتا بیان شده.

یعنی کاشت ناخن بی حرمتیه.من خودم خیلی چیزارو رعایت میکنم و اعتقاداتم سست نیست ولی مگه چیه ناخن زیبا داشتن.ناخن من زشته چیکار کنم 

استدلالم ب خودم مربوطه شما غسل کن  زندگی هرکس ب خودش مربوطه

اینکه زندگی هر کس به خودش مربوطه وقتی درسته

که در جمعی گفته نشه

من ادکلن میزنم به خودم مربوطه شما بو نکن😂

وقتی در جمع زده میشه دیگه شخصی نیست و به بقیه ام مربوطه و چندتا آدم ساده هم ممکنه از حرف شما تأثیر بگیرن. 

❤️اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب ❤️ 
یعنی کاشت ناخن بی حرمتیه.من خودم خیلی چیزارو رعایت میکنم و اعتقاداتم سست نیست ولی مگه چیه ناخن زیبا ...

نه بی حرمتی اصلا نیست.برای غسل و وضو هیچ مانعی نباید باشه و کاشت ناخن مانع حساب میشه.

منم خیلی دوست دارم کاشت بزنم ولی مانع هست.

2706