2737
2734
عنوان

پسردایی نامردم😔عشق دروغی

| مشاهده متن کامل بحث + 3539 بازدید | 94 پست
اللن شوهرمن باورش شده ک حتنی مهدی هنوزم چشمش دنبال منه😔 ولی من میدونم نیست دیکه اون نفسش ب باباش ب ...

از یه دیدگاهوهم بد نیستا زنش خواستنی وتودل برو هس حتما اونم بیستر دوست داره 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
مالی خوب اره البته اگر داییم حمایت میکرد ولی عاطفی و نمدونم چون بچه بودیم اونموقع ۱۳سال پیش بود

الان داشته های همسرت وبچه هات را ببین خدا راشکر همه این سالها کنار خانوادت بودی واین خیلی مهمه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانی که ازدواج فامیلی رو نمیپسندن خیلی محترمانه تره اگه فقط نظرتون رو بگید باید در شرایط مشابه باشید که درک کنید ادم اول انتخاب نمیکنه بعد عاشق بشه اگه گل نیستیم خار هم نباشیم 

🍃هرکجاهستم باشم آسمان مال من است🍃
2731
دوستانی که ازدواج فامیلی رو نمیپسندن خیلی محترمانه تره اگه فقط نظرتون رو بگید باید در شرایط مشابه با ...

من خودم اصلا نمیتونم بپذیرم کسی با فامیل ازدواج کنه ولی گاهی اوقات شرایط ایجاب میکنه .میشناسم کسانی رو کخ با فامیل ازدواج کردن و خیلی هم خوشبختن .هرکسی یه سرنوشت و شرایط و دیدگاهی داره.

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !
من خودم اصلا نمیتونم بپذیرم کسی با فامیل ازدواج کنه ولی گاهی اوقات شرایط ایجاب میکنه .میشناسم کسانی ...

دقیقا منم پسرخاله وپسرداییم هردوخواستگارم بودن وقتی فکر میکردم به اینده بهشون مور مورم میشدحس میکردم دارم خفه میشه خداروشکر هم نشد هیچ کدوم😍😍

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
2738
دقیقا منم پسرخاله وپسرداییم هردوخواستگارم بودن وقتی فکر میکردم به اینده بهشون مور مورم میشدحس میکردم ...

منم همینطور پسر عمم و پسر عموم ولی برای من فکر کردن بهشم خنده دار بود .معمولا پسرها به ازدواج با دخترای فامیل فکر میکنن .

ب فاصله ۴۰دقیقه اون زودتر از ما اومد خوته و مثلا خواب بود

عزیزم به نظر من در مرحله اول باید تکلیفت رو باهاشون مشخص کنی باید اینو قبول کنی توهین به شوهرت مساویه با توهین به تو و برعکس اونا واست اهمینی قائل نیستن که این رفتارو از خودشون نشون دادن شما اگه به احترام مادرتون یا هرکس دیگه ایی بهشون احترام میزارید با خود مادر تون اینو درجریان بزارید و سعی کنید تا میتونید از اونا فاصله بگیرید در مورد شوهرتون هم نیاز به اطمینان خاطر از طرف شما دارن الان وقتشه که اینو از شما ببینه از خدا کمک بگیرید که بتونید جوابشون رو بدید و ازشون فاصله بگیرید

من خودم اصلا نمیتونم بپذیرم کسی با فامیل ازدواج کنه ولی گاهی اوقات شرایط ایجاب میکنه .میشناسم کسانی ...

خیلی ممنون از شما به نظر من هم ادم تو شرایط مختلف تصمیماتی مختلف میگیره و البته هرکسی ازادیه نظری داره ولی توهین یا مسخره کردن دور از ادبه

چه شوهر فهميده اي داري.بنظرم به مادرت بگو به داييت بگه اگه قراره اينجا بمونه حق نداره به كسي توهين كنه..علي الخصوص شوهرت.بعدم حالا هررچند روزي اينا موندن خونه بابات تو نرو اونجا.اصلا تو جمعشون نرو.چون كارشون خيلي زشت بوده شوهرت دفعه اول بوده اونا رو ميديده.بعدم اونا مهمونن حق ندارن به شما بي احترامي كنن بارحوفاشون.من جات بودم همون موقع كه شوهرت اومد خونه باهاش ميومدم و نميموندم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
خیلی ممنون از شما به نظر من هم ادم تو شرایط مختلف تصمیماتی مختلف میگیره و البته هرکسی ازادیه نظری دا ...

فدات.نه واقعا چیزی نیست که مسخره کرد برای ازدواج هرکسی یه معیار و نظری داره ولی شرایط خیلی تاثیر گذاره .خیلی ها معتقدن باید با فامیل وصلت کرد من برای خودم اصلا با فامیل دوست نداشتم وصلت کنسم ولی الان خیلی مشتاقم برای داداشم از فامیل دختر بگیریم.

2706