2733
2734
عنوان

تورو خدا یه لحظه بیاین

266 بازدید | 20 پست

سلام برهمگی، یکم ناراحتم خانوما بیاین درد و دل کنیم،میخوام قصه زندگی خودمو تعریف کنم، از یه شهر بزرگ یعنی کلان شهر ازدواج کردم اومدم یه شهرستان کوچیک نمیگم بده خیلی خوبه همه چی داره عادت کردم شوهرم معلمه تویه شهرستان خیلییی کوچیک جفتمون اونجا کار میکنه یعنی از محل کارش تا خونه یه ساعت راهه، اول ازدواج شرط کردم باهاش گفتم اونجا زندگی نمیکنم یعنی همونجا که محل کارشه تقریبا" مثل روستاس امکاناتم نداره، قبول کردن اما حالا میگه بیا خونه سازمانی بگیریم از طرف کارش یه سال یا دوسال بمونیم اونجا دستمون باز بشه پس انداز داشته باشیم، درضمن خونه از خودمون داریم اینجا ولی میگه بریم تو اون روستا زندگی کنیم مامان و باباشم همونجان بهش گفتم من نمیام ولی خودش میگه من مجبورت نمیکنم اما خوبه بریم بخدا من دوست ندارم برم آخه خوشم نمیاد برم تو روستا، شوهرم خیلی مرد خوبیه ولی وقتی به این موضوع فکرمیکنم میگم کاش یه انتخاب دیگه داشتم اینقدر حرص نمیخوردم تازه اگه بیام همه حرف در میارن حالا این به کنار خودم دوست ندارم چیکارکنم؟؟؟ همش تو این فکرم بهش میگم گولم زدین میگه چیکارت دارم خودت انتخاب کن ولی از یه جام دلم میسوزه براش چیکارکنم به نظرتون؟ تازه میخواستم بچه دارشم ولی با این وضع نمیخوام، اصلا" دلم گرفته بخدا نمیدونم چیکارکنم تازه مادرشم میگه ما بلانسبت غلط کردیم قول دادیم😒بیشعور

ببخشید طولانی شد بچه ها برام دعا کنیدنمیدونم چیکارکنم؟ ممنون میشم بگین😇

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

به نظر من که تو که از خانواده ت دوری حالا چ شهر چ روستا.بعدم یکی دو سال مشکلی نیست اگه دائمی نشه.چون واسه پیشرفت و پس اندازتون خوبه به نظرم.کاری به حرف مردم نداشته باش حرف همیشه هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا من برعکس دلم میخواد برم تو یکی از روستاهای شمال زندگی کنم

دور از همه چی

ولی همسرم راضی نمیشه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2731

شما هرکاری کنید دهن مردم همیشه بازه چرا به حرف مردم فکر میکنید وقتی شوهرتون اینقدر خوبه خب چه اشکالی داره یک سال یا دوسال هرجا زندگی کنید مگه محله زندگی ادما تعیین کننده خوشبختیشونه؟!این فکرارو بریزید دور...

2738

مثلا چه حرفی درمیارن

بااین حرف مادرشوهرت این بیا یکی دو سال نیس

وقتی میگی خونه سازمانی داره یعنی اونجاهم خ روستا نیس

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

عزیزم همکاری باشوهرتون خوبه

اگه ادم خوبیه بهش کمک کنید

یکی دوسال پول جمع میکنیدمیشه پس اندازتون

منم خودم دارم همین کارومیکنم 

پولاموپس اندازمیکنم تا اول زندگی پشت وانه داشته باشیم 

پول پس اندازاعتمادب نفس میاره 

کم کم پیشرفت میکنید

نه نرو. خونه از خودتون دارین دیگه چه فرقی داره اینحا یا اونجا باشین.شما که اجاره نمیدین که بخواین با رفتن به خونه سازمانی پس انداز کنین

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
حالا من برعکس دلم میخواد برم تو یکی از روستاهای شمال زندگی کنم دور از همه چی ولی همسرم راضی نمیشه

آخه اگه شمال بود منم با سر میرفتم اما اونجا که میگم فرق داره چون همه مسخره میکنن میگن تو که نمیخواستی بیای چیشد حالا اصلا" از مردمش خوشم نمیاد

خب اگه نری کجا میمونی چ کار میکنی؟بعد شما وقتی این انتخاب کردی باید ب این چیزا فکر میکردی ب نظر من با همسرت برو و کنارش باش هر جن برات سخت باشه منم دقیقا شرایط تورو دارم و با همسرم اومدم تو ی شهرستان خییییلی کوچیک سخته ولی ارامش دارم ک کنار همسرم هستم

نه نرو. خونه از خودتون دارین دیگه چه فرقی داره اینحا یا اونجا باشین.شما که اجاره نمیدین که بخواین با ...

خونشون رومیتونن اجاره بدن پس اندازه براشون یه ساعت راه دیگه نمیخادصرفه جویی تویه سوخت 

وخیلی راحت میشه پس ادازکردازهرنوعی مهم نگرشه

چه اشکالی داره ی مدت  برو اونجا برا شوهرتم بهتره که هروز مسیر یک ساعته رو دیگه نمیره ونزدیک کار ...

مردم اونجا رو میشناسم مسخره میکنن که چیشد اومدی اینجا بدم میاد ازشون آشنام داریم برا همین میگم 

2706