2737
2739

برو دکتر. بهت رژیم شیردهی میده.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من از اول آبان غذا رو کم کزدم حلقه هم خیلی کم میزنم. چند دفعه ام تخم کتان و زیره سیاه خوردم ولی الا ...

ماله منم دارم از ورم میترکم پریود نمیشم تخم کتا ن خوردم

دیگه ن مامان دارم نه بابا میشه واسه شادی روحشون یه صلوات بفرستید ...😢😢😢

والامن اینقدردست تنها موندم بدوبدو کارخونه کاربچه داری بشور بپز خودبخودآبم کرد ازقبل بارداریمم کم شد...فعالیت داشته باشی آب میشی...من بیست کیلواضافه کرده بودم شده بودم عین بشکه میترسیدم دیگه لاغرنشم حسرت لباسای قبل بارداریمو میخوردم که دیگه تنم نمیان ولی خداروشکر الان عالی همه چی

2738
من از اول آبان غذا رو کم کزدم حلقه هم خیلی کم میزنم. چند دفعه ام تخم کتان و زیره سیاه خوردم ولی الا ...

تخم کتان اگر زن کیست داشته باشه بدترش میکنه ، محتاطانه باید استفاده شه

سرچ کن لاغری  ایت الله تبریزیان، لاغری طب اسلامی....

حذف ناهارم موثره

تخم شربتی در آب بخور

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ماله منم دارم از ورم میترکم پریود نمیشم تخم کتا ن خوردم

نظرمو ببین

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس