2737
2739

بله پایین اتاق دوتا پسر جوون بودن کمک دکتر .بیهوشیم اقا بود .دکترم که راحت 😧😧😧اصلا فکر نمیکنن بیمار معذب میشه 

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نباید به این چیزا فکر کنید من که برام اهمیتی نداره ولی مامانم هم مذهبیه رحمشو دراورد دکترش مرد ...

اره واقعا 

فقط میخام برا اون روز اماده باشم ک شوک نشم😁😁

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2728
بله پایین اتاق دوتا پسر جوون بودن کمک دکتر بیهوشیم اقا بود دکترم که راحت 😧😧😧اصلا فکر نمیکنن بیمار ...

واقعا

میگم من ک رفتم بخش زایمان پدر مادرم اینا ک همراهم هستن میتونن پشت در منتظر بمونن یا باید برن تو حیاط ...

میتونن پشت در بمونن 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738
میگم من ک رفتم بخش زایمان پدر مادرم اینا ک همراهم هستن میتونن پشت در منتظر بمونن یا باید برن تو حیاط ...

پشت در میتونن باشن 

بیشترشون اقان😑

جدی میگی؟!!! یعنی خانمی که میخواد زایمان کنه رو میبینن؟ 

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
مردم

😂😂😂😂وای من بالا فکر کردم میگی مردم(دور از جون فوت کردم)میرم صارم😂😂گفتم چرا صارم که خوبه

انشاالله به سلامتینی نی بغلت بیاد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706