2737
2734
عنوان

روفرشی

| مشاهده متن کامل بحث + 11126 بازدید | 43 پست
خب باید بری مغازه های وسایل رو تختی و بالش فروشی اگر بتونی بری بازار که بهتره مال یزد رو بگیر با ک ...

ممنونم عزیزم.😊❤

انشالله تو هم به ارزوی امصات برسی

میخواهم زندگی کنم..نمیخواهم فقط زنده باشم.
اینا زیر سفره ای هستن بعد غذا باید جمع کنی

پایینی رو آره جمع میکنم ولی پارچه ای رو همونجور میزارم می مونه و ی جارو دستی میکشم

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازین دوتا اسنفاده میکنم  بالایی رو از پارچه فروشی گرفتم  پایینی آماده بود و برش خورده ...

دست گلت درد نکنه.برای من عکس گرفتی😍 

اسم پارچه بالایی رو میدونی؟

پایینی رو آره جمع میکنم ولی پارچه ای رو همونجور میزارم می مونه و ی جارو دستی میکشم

فرشام دستبافه

همین طور روسونه

اگر نبود الان باید مینداختمشون دور

خیلی میریزم

دوجاشم چای ریختم اوایل ازدواجم

2731
من بندرعباس اینجا شب توحراجی من گرفتم ۱۲ تومن اماجایی که روفرشی و پتو مسافرتی اینا دارن هست

چه قیمت مناسب..من تو ذهنم بیشتر از اینا بود قیمتش

دست گلت درد نکنه.برای من عکس گرفتی😍  اسم پارچه بالایی رو میدونی؟

خواهش میکنم عزیزم؛ راستش خواهرم از پارچه فروشی برام گرفته خودم اطلاعی ندارم

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
فرشام دستبافه همین طور روسونه اگر نبود الان باید مینداختمشون دور خیلی میریزم دوجاشم چای ریختم او ...

خوبه ولی همش جمع میشن 

من روفرشی میندازم باور میکنی وقتی برمیدارم باز رو فرش لک میبینم نمیدونم از کجا میره🙄

خوبه ولی همش جمع میشن  من روفرشی میندازم باور میکنی وقتی برمیدارم باز رو فرش لک میبینم نمیدونم ...

چند روز پیش دوستم یک مدل روفرشی نشونم داد که کل فرش رو میگرفت و چهار طرف به زیر فرش کش داشت...مثل ملحفه های کشدار..طرح هاش هتم خیلی قشنگ بود..واسه شماها که دستباف دارید خوبه..دایم میگفت روش هست..حرکت هم نمیکنه..خدایی طرحهاشم قشنگ بود.

2738
چند روز پیش دوستم یک مدل روفرشی نشونم داد که کل فرش رو میگرفت و چهار طرف به زیر فرش کش داشت...مثل مل ...

چه جالب؛ فرشهای من دستباف نیست ولی رنگشون روشنه دک خودشو خیلی نشون میده؛ اگر براتون مقدور بود مدلشو سوال کنید نتی خرید کردن؟؟

چه جالب؛ فرشهای من دستباف نیست ولی رنگشون روشنه دک خودشو خیلی نشون میده؛ اگر براتون مقدور بود مدلشو ...

اره.گفت صفحه اینستاگرام دارن.باشه چشم.میپرسم 

2706