2737
2739
عنوان

درد زیر بغل به خاطر اپیلاسیون

362 بازدید | 14 پست

بچه ها من هفته پیش رفتم اپیلاسیون امروز میبینم زیر یکی از بغلام درد میکنه عادیه؟

قبلا هم اپی کرده بودم اینجوری نشده بودم کسی تجربه ای داره؟ممنون میشم ج بدین

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
غدد لنفاوی اذیت شدن و واکنش نشون دادن

کی خوب میشه🙁

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

نکنین این کارارو،اپی زیربغل خطرناکه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
واي من يكشنبه ميخام برم يني بلال ميشم؟ 😩😩 دوسه هفتس شيو نكردم 

من قبلا هم انجام دادم ایندفعه برام یواش انجام داد حرفه ای ننداخت اینجوری شد

2740
اصلا واس زیربغل نرو اپیلاسیون. غدد لنفاوی تحریک میشع

پس چیکار کنم😐

نه عادي نيست بهتره اپلاسيون نكنيد منم يا اپلاسيون ميكردم يا با اپليدي اصلاح ميكردم و باعث شد تو ...

اره والا ادم میترسه

لیزر زیربغل هم بهتره انجام نشه

نه مانعی از نظر پزسکی نیس. چون ن فشار میاره ک تحریک شع نه این ک اون اشعه از ریشع فراتر نمیره. مشکلی نیست

مخالفی باهام ریپلای نکن لطفا  #متاهل_متعهد
2706