2733
2739
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8574 بازدید | 340 پست
کاش هیچ وقت هیچ جنگی هیچ جای این کره خاکی نبود نه فقط جنگ کینه و دشمنی و بدجنسی هم نبود

کاااش

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
بله احساس میکنم این نسل و این دهه بسیار کسل کننده س...و مردم در این زمان خیلی افسرده و دل مرده میشن ...

اره بابا من یکی از دلخوشیام اینه که به سال ۱۴۵۰ فکر میکنم مطمنم اون موقع نیستم🤣

والا پدرمون دراومد به هر چی رسیدم تهش بود 

من یه ورزشکارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یدونه ای کاش دیگه.... ای کاش نامزد منم پارانویید نداشت ،اونوقت من خیلی خیلی خوشبخت بودم   &n ...

پارانوئید چیه دوستم؟؟😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
آمین ولی من خسر الدنیا والاخره هستم😢

عزیز دلم چراا اینقدر نا امید؟درسته که مشکلات زیاد ولی بخدا با غصه خوردن چیزی حل نمیشه فقط خودمون اذیت میشیم بالاخره هر مشکل یه راهی داره هر دری یه کلیدی داره که اگه نداشت جاش دیوار میذاشتن به جای غصه خوردن سعی کن کمک بگیری از یه مشاور ببینی چه راه حلی ارایه میده بهت بشینین مث چندتا ادم بالغ با هم صحبت کنین منم تو دورو برم داشتم ادمی رو که داماد خانواده با برادرزن و پدرزن و مادرزن دعوا داشتن در حد کتک کاری و دادگاهی شدن تاپای طللاق هم رفتن ولی هربار نشد تا اینکه چند جلسه مشاوره خدارو شکر الان همو میپرستند 

2731
ای کاش ای کاش نمیدونم چرا هیچ ای کاشی ب ذهنم نمیرسه شاید هم ندارم

خوش بحالت

پارانوئید چیه دوستم؟؟😢

بد بینی و بد دلی و شکاکی 

علت جداییم     

آیا هنوز نیاموختی که اگر همه عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و "خدا نخواهد" نمیتوانند! توکل کن و دل به حکمتش بسپار.
عزیز دلم چراا اینقدر نا امید؟درسته که مشکلات زیاد ولی بخدا با غصه خوردن چیزی حل نمیشه فقط خودمون اذی ...

هیچ مشاوریو نمیشناسم

شوهر منم با بابام کتک کاری کرد

من هیچ وقت اون ادم سابق نشدم....

2740
بد بینی و بد دلی و شکاکی  علت جداییم      

عزیییزم😭😭😭

والااااا. تو 30 سالگی ازدواج کردم ولی بازم بیشترش از فشار اطرافیان بود...یه عمر بشوری بسابی کار کنی ...

حالا مجرد میموندیم چی میشد کلا همش قراره خوش نگذره چه مجرد چه متاهل 

چه به عشقت برسی چه نرسی ...

من یه ورزشکارم😍
هیچ مشاوریو نمیشناسم شوهر منم با بابام کتک کاری کرد من هیچ وقت اون ادم سابق نشدم....

این همه مشاوور خوب وجود داره عزیزم حتی اگه تو شهرتون نیست میتونی از مشاوره های تلفنی استفاده کنی روانشناس و مشاور خانواده واقعا موثره 

حالا مجرد میموندیم چی میشد کلا همش قراره خوش نگذره چه مجرد چه متاهل  چه به عشقت برسی چه نرسی . ...

من ب عشقم رسیدم

ولی چ فایذه....

نمیدونستم قراره قبله سی سالگیم پیر شم

این همه مشاوور خوب وجود داره عزیزم حتی اگه تو شهرتون نیست میتونی از مشاوره های تلفنی استفاده کنی روا ...

تلفنی رو دارید؟

ای کاش انقد باب میل مامان بابام بودم که بهم افتخار میکردن

ای کاش خواهر داشتم 

ای کاش مامان بزرگ بابا بزرگ مهربون داشتم 

ای کاش سال اول میرفتم دانشگاه

من خیلی ای کاش دارم

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2706