2733
2734

حتی بتام روز ۳۲ موعدم ۱۰ بود 

لکه بینی داشتم 

همه علایمم پسرونه بود 

همه پیرزنای فامیل میگفتن پسره 

دکترم میگفت به احتمال زیاد پسره 

نه شکم دارم نه پهلو خوشگل شدم 

قبلا خیلی جوش میزدم صورتم صاف شده باد نکردم 

هیچکس باورش نمیشد 

مدارکش توو کیفمه مجبورم سونومو نشون بدم تا باور کنن

اتفاقا همشونم پسر دوستن 

منم گفتم چرا پسرتونو از من میخواید به جوجه ی من چیکار دارین یه دخمل ناز شیطونه 

به هیچکسم مربوط نیست خودتون پسر بیارین اگه خیلی خوشحال میشین 

واسش میمیییرممم 

خداکنه امام رضا عیدیشو پس نگیره ازم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه روزایی اقدام داشتی؟

نمی دونم ولی ارگاسم موجود بود

سره سومی دومی یه سالش بود انقدر تو سونوگرافی عصبانی شدممم وقتی گفت پسره استغفرالله از خدا شاکی بودم که چطوری سه بار پشته سرهم پسر داد ولی الان دیدم همجنس بزرگ کردنش راحت تره

نمی دونم ولی ارگاسم موجود بود سره سومی دومی یه سالش بود انقدر تو سونوگرافی عصبانی شدممم وقتی گفت پس ...

عموما اونایی که دو تا از یک جنس دارن سومی هم همون میشه، چون در اکثر موارد اسپرم های جنسی که ازش بچه نداره مشکل داره، مثلا توی کیس شما احتمال داره اسپرم های ایکس همسرتون مشکل داشته باشه، فقط وای هاش سالمه

2738
عزیزم قبل نزدیکی توسرکه وجوش شیرین بشین رحم اسیدی میشه براعفونتم عالیه باعث دخترزایی واینکه برادخترد ...

اون برای پسره ک باید ب ارگاسم برسی  

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

من هم خودم هم همسرم عاشق دختریم، ما هم داریم تلاشمون رو میکنیم، تا ببینیم چی میشه، اما کلا دختر دار شدن سخت تره، چون هم رژیمش سخت تره هم نزدیکی باید زمانی باشه که شانس بارداری کم تره

قبلش ترشیجات و کلسیم زیاد خوردم. کلا شیر و ماست و پنیر زیاد میخوردم و مزاجمم سرد بود.

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉
عزیزم قبل نزدیکی توسرکه وجوش شیرین بشین رحم اسیدی میشه براعفونتم عالیه باعث دخترزایی واینکه برادخترد ...

اتفاقا برای پسر دار شدن باید ارگاسم بشی..من دختر دارم وارگاسم نشدم وروز تخمک گزاریم نزدیکی نکردم

برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
عزیزم تا میتونی لبنیات بخور     خرما و کشمش موز اینا اصلا نخور شبهی که به تخمک گذاریت نزد ...

تخمک گذاری یعنی کی. چ جوری تشخیص بدم؟

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
من بچه اولم دختر شد برا دومی رفتم تعیین جنسیت چند تا چیز رعایت کردم پسر شد سومی هم هنوز زوده برا جنس ...

عزیزم میشه بگین کجا رفتین واسه تعین جنسیت؟من الان ی دختر تو راه دارم خیلی دوس دارم دومیم پسر بشه

خدای مهربونم خودت مواظب دخترم باش ازت خواهش میکنم صحیح و سلامت بیارش به آعوشم  
2706