2733
2739
عنوان

بدم از جاریم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 42 پست
چرا باید برا شوهر شما کرم بریزه?

نمیدونم کلا واسه همه مردا اینجوریه بدتر واسه شوهر من از عمد شالو باز میذاره مثلا میخواد سینی رو برداره خم میشه کامل بساطش بیرون میوفته

ی جور سربسته بهش حالی کنی بدت میاد از رفتاراش 

اصنن بکشش کنار بگو خودتو جم و جور کن همه فهمیدن زیادی داری ب شوهر من نزدیک میشی

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوری رفتار کن انگار ازش خیلی سری و اصلا برات مهمـنیست 

هرچی حساسیت نشون بدی شوهرت ممکنه بیشتر دقت کنه بهش و باورش بشه که اره اون مثلا جذابه 

جلو سوهرت نگو لباسش بازه چون ممکنه دقت کنه با اینکه تا قبلش متوجه نبوده

2728
ی جور سربسته بهش حالی کنی بدت میاد از رفتاراش  اصنن بکشش کنار بگو خودتو جم و جور کن همه فهمیدن ...

قبلا به مادرشوهرم توی یه دعوایی گفتم اونم بهش گفت ولی از اونموقع بدتر شده

جوری رفتار کن انگار ازش خیلی سری و اصلا برات مهمـنیست  هرچی حساسیت نشون بدی شوهرت ممکنه بیشتر ...

مثلا از عمد میاد به شوهرم دست میده منم به شوهرم گفتم بدم میاد اومد بهش دست نده ایندفعه شوهرم دست به سینه نشست اونم از دور سلام کرد

2740
بنظرم فقط توهم زدی 

نه توهم نیست خودش اونموقع که میرفتم خونشون گفت شوهرم گفته وقتی داداشم میادلباس پوشیده بپوش دیگه ازدواج کرده بعد وقتی ما میرفتیم خونشون لباس لختی و نازک بی روسری میپوشید بعد تا شوهرش از سرکار میومد سریع میرفت با حجاب میشد خیلی زشت بود و ضایع حرکتش

مثلا از عمد میاد به شوهرم دست میده منم به شوهرم گفتم بدم میاد اومد بهش دست نده ایندفعه شوهرم دست به ...

خب دست بده تو هم با برادرشوهرت دست بده 

اصلا برات مهم نباشه 

نهایتش کاری که میکنی اینه سعی کنی بیشتر به خودت برسی

ببین من ی دوره حساسیتی داشتم ک خیلیم ادامه پیدا کرد

واقعا تجربه دارم اصلا حرفی از حساسیتت جلو شوهرت نزن ک دقتش ب طرف بالا میره

ولی ب خود همون جاری حالی کن ک این کارارو بخواد بکنه جلو همه بدرفتاری میکنی باهاش یجوری با رفتارت حالیش کن دیگه

ولییی همیشه شیک باش و ب خودت برس واقعا هم خودتو ازون سر تر بدون تو رفتارت تاثیر داره.فکرای بیخودم نکن

2706